MMA PLCiekawostkiPopek i Wrzosek zagrali w filmie. Pojawiła się zapowiedź “Asymetrii”

Popek i Wrzosek zagrali w filmie. Pojawiła się zapowiedź “Asymetrii”

Zawodnicy KSW Popek Monster i Marcin Wrzosek zagrali w filmie. Obu zobaczymy na wielkim ekranie w filmie “Asymetria”. Film ma mieć związek z kultowym w Polsce filmem “Symetria”.

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź “Asymetrii”. Scenarzystą i reżyserem jest Konrad Niewolski. Główne role w filmie zagrali Mikołaj Roznerski, Jan Frycz, Paulina Szostak i Danuta Stenka.

Popek i Wrzosek zagrali w filmie. Pojawiła się zapowiedź “Asymetrii”

Drugoplanowe role zagrali zawodnicy MMA, którzy swoje ostatnie walki toczyli dla Federacji KSW – Popek Monster i Marcin Wrzosek. “Polski Zombie” nadal jest związany kontraktem z KSW i wystąpi 11 lipca na gali KSW 53. Jego rywalem będzie Borys Mańkowski.

Poniżej oficjalna zapowiedź filmu “Asymetria”:

Marcin Wrzosek z kolei pochwalił się w mediach społecznościowych kilkoma zdjęciami z planu filmowego:

Terminator ☠️☠️☠️#Asymetria #film

Opublikowany przez Marcina "Polisha Zombiego" Wrzoska Czwartek, 21 maja 2020

Raz jesteś młotkiem, a raz gwoździem…🔨🤷‍♂️🤣👿

Opublikowany przez Marcina "Polisha Zombiego" Wrzoska Poniedziałek, 25 maja 2020

Dla Marcina Wrzoska to nie będzie debiut przed kamerą. Przebojowy zawodnik i były mistrz Federacji KSW wystąpił w epizodycznej roli w telenoweli “Pierwsza Miłość”, która emitowana jest na antenach Polsatu.

Wrzosek wciela się tam w postać więźnia znanego jako “Żyłka”. Do celi razem z nim trafią jeden ze stałych bohaterów serialu – “Mikser”, który jest podejrzewany o zabójstwo prostytutki.

Wybierzecie się do kina na ten film?

Zobacz także:

Marcin Wrzosek bije współwięźnia w serialu “Pierwsza Miłość” [WIDEO]

Były mistrz kategorii piórkowej KSW Marcin Wrzosek od kilku odcinków występuje w telenoweli Polsatu “Pierwsza Miłość”. Zawodnik MMA “pochwalił” się w mediach społecznościowych jedną ze scen.

Marcin Wrzosek ponownie prowokuje Borysa Mańkowskiego, wykorzystuje kadr z “Pierwszej miłości”

Wygląda na to, że konflikt medialny między niedoszłymi rywalami – Marcinem Wrzoskiem (14-6) a Borysem Mańkowskim (20-8-1) szybko nie ucichnie. “Polski Zombie” właśnie zaprezentował kolejny medialny pstryczek, którym prowokuje “Diabła Tasmańskiego”.

Niesamowita szybkość Borysa Mańkowskiego. Tak przygotowuje się na Wrzoska!

W najnowszym filmie opublikowanym w mediach społecznościowych możemy zobaczyć niesamowitą szybkość Borysa Mańkowskiego. Zawodnik z Poznania szykuje się do wielkiej medialnej walki z Marcinem Wrzoskiem.