MMA PLCiekawostkiPonad 180-kilogramowy legendarny Zuluzinho walczył w Soczi! Jak zakończyła się jego walka? [WIDEO]

Ponad 180-kilogramowy legendarny Zuluzinho walczył w Soczi! Jak zakończyła się jego walka? [WIDEO]

Legendarny Zuluzinho walczył we wtorek na gali MMA w Soczi! 42-latek, który występował w legendarnej organizacji Pride, gdzie w 2005 roku walczył między innymi z Fedorem Emelianenko czy Antonio Rodrigo Nogueirą ponownie pojawił się w klatce.

Brazylijczyk, który waży ponad 180 kilogramów wystąpił na gali AMC Fight Night w WOW Arenie w Soczi. Jego przeciwnikiem był Yusyp Shuaev.

Ponad 180-kilogramowy legendarny Zuluzinho walczył w Soczi!

Sam Zuluzinho myślał, że wygrał starcie z mniejszym Rosjaninem przed czasem, kiedy to pod koniec rundy poczęstował przeciwnika soczystym sierpem, a kiedy ten upadł na matę, to Brazylijczyk rzucił się na niego z ciosami.

Wówczas walkę przerwał sędzia, Zuluzinho zaczął się cieszyć, ale była to radość przedwczesna. Okazało się bowiem, że sędzia przerwał walkę po… usłyszeniu gongu. Zawodnicy zatem stanęli do kolejnej rundy:

Kolejne odsłony pokazały, że Zuluzinho jest mocno wyczerpany, a jego przeciwnik był stroną aktywniejszą w tym pojedynku. Ostatecznie o zwycięzcy musieli zadecydować sędziowie punktowi.

Ci nie byli jednogłośni, bowiem przyznali wygarną Shuaevowi, który pozostał niepokonany w zawodowych startach notując rekord 7-0-1.

Zuzulinho natomiast po minionej nocy posiada już rekord 12-10. Jak myślicie, czy 42-letniego Brazylijczyka zobaczymy jeszcze kiedykolwiek w klatce? Czy zobaczymy go jeszcze kiedykolwiek zwycięskiego?

Piszcie w komentarzach pod tym postem lub w mediach społecznościowych!

Zobacz także:

Ciężkie wyzwanie przed Marcinem Heldem w turnieju o milion dolarów!

Marcin Held od początku nie będzie miał łatwego zadania w turnieju PFL. Jego przeciwnikiem będzie bowiem dwukrotny mistrz.

Magdalena Rak zachorowała na nowotwór! Zawodniczka potrzebuje wsparcia: “Rak kontra Rak. Jedziemy z tym!”

Zawodniczka MMA Magdalena Rak zachorowała na nowotwór! 28-latka o dramatycznej wiadomości na temat swojego zdrowia napisała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Marcin Tybura bez rywala na UFC 260. Polak apeluje do “ciężkich” o zmianę za jego przeciwnika

Niestety, okazuje się, że Marcin Tybura został bez rywala na nadchodzącą galę UFC 260. W sieci pojawiły się informacje o kontuzji jego przeciwnika.