MMA PLArchiwumKSWPomylił kategorie wagowe? Duży prospekt KSW bardzo mocno przestrzelił wagę!

Pomylił kategorie wagowe? Duży prospekt KSW bardzo mocno przestrzelił wagę!

Jesteśmy po porannym ważeniu przed sobotnią galą KSW 88, która odbędzie się w Radomiu. Jedynym zawodnikiem, który nie zrobił wagi został Ramzan Jembiev (4-1) – zdecydowanie przesadził. Największa organizacja w naszym kraju szuka nowego rozwiązania. Pewne jest jedno – nie zobaczymy walki Jembiev-Tarchila.

Jembiev

W main evencie zobaczymy zawodników publiczności. W kategorii piórkowej zapaśnik Daniel Rutkowski zmierzy się z Patrykiem Kaczmarczykiem, który należy do talentów młodego pokolenia. Kolejne zwycięstwo ”Rutka” mocno przybliży go do drugiej szansy mistrzowskiej w organizacji KSW.

W co-main evencie dojdzie do debiutu Piotra Kuberskiego. Reprezentant Ankosu Poznań skrzyżuje rękawice z Bartoszem Leśko.

Przestrzelił wagę!

Ramzan Jembiev (4-1) zdecydowanie nie popisał się profesjonalizmem. Reprezentant Francji mocno przestrzelił wagę i jego starcie sobotnie z Danu Tarchilą (6-2) zostaje odwołane.

Informacje podał jako pierwszy portal InTheCage.pl

❌ Ramzan Jembiev 70.5 👀 Więcej informacji wkrótce… #KSW88

Aktualizacja!

KSW poinformowało, że Mołdawianin nie zamierza walczyć z Jembievem, który mocno przestrzelił wagę. Teraz organizacja szuka rozwiązania co w tym przypadku. Być może uda się znaleźć zastępstwo.

Ramzan Jembiev nie zrobił wagi i przekroczył limit o 4,2 kg. Zgodnie z zasadami KSW, Danu Tărchilă zdecydował się odrzucić walkę z Jembievem. W rezultacie KSW szuka rozwiązań. Więcej informacji wkrótce.

Jembiev swój debiut w zaliczył na pierwszej gali polskiej organizacji w Czechach. Ramzan pokazał się z kapitalnej strony i na początku drugiej odsłony wysokim kopnięciem znokautował Murilo Delfino. 23-latek cieszy się bardzo dużą popularnością w mediach społecznościowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis