MMA PLACAPomagamy! Córka Daniela Omielańczuka potrzebuje wsparcia na leczenie! Ma 2 latka

Pomagamy! Córka Daniela Omielańczuka potrzebuje wsparcia na leczenie! Ma 2 latka

To apel do całej społeczności mieszanych sztuk walki! POMAGAMY! Córka jednego z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce Daniela Omielańczuka potrzebuje wsparcia na leczenie.

Dziewczynka – Pola ma 2 latka. We wrześniu tego roku skończy trzeci rok życia. Urodziła się wcześniakiem i cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Rodzina dziewczynki apeluje o pomoc finansową w leczeniu malutkiej Poli!

Pomagamy! Córka Daniela Omielańczuka potrzebuje wsparcia na leczenie! Ma 2 latka

W sieci pojawił się apel o pomoc w leczeniu Poli oraz link do zbiórki darowizn przeznaczonych na jej leczenie.

Oto, co czytamy w apelu:

“Pola i jej siostra urodziły się we wrześniu 2018 roku. Ciąża została przerwana w 30 tygodniu z powodu pogorszenia przepływów, co groziło zamartwicą. W czasie krótkiego życia Pola przeszła już pięć operacji. […] Cierpi na mózgowe porażenie dziecięce obustronne kurczowe (MPD). Ciało naszej córeczki jest jak więzienie, które uniemożliwia swobodne poruszanie się.

[..]

Wierzymy, ze dzięki dalszej rehabilitacji, opiece specjalistów takich jak neurolog, okulista, laryngolog, neuropsycholog, neurologopedia, ortopeda, audiolog, laryngolog, neuropsycholog, kardiolog wzroku oraz dzięki specjalistycznemu sprzętowi rehabilitacyjnemu nasza córka będzie w przyszłości sprawna…”

Link do ZBÓRKI – > TUTAJ.

Obraz może zawierać: 1 osoba

Zobacz także:

Martin Lewandowski o kolejnej walce Mameda: Anderson Silva nie zrobi wrażenia w Polsce

Współwłaściciel Federacji KSW Martin Lewandowski wypowiedział się o kolejnej walce Mameda Khalidova. Szef największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki zabrał głos na temat angażu legendy sportów walki – Andersona Silvy.

Patryk Kaczmarczyk o swoich planach: Nie będę krzyczał, że pas UFC jest moim celem

Patryk Kaczmarczyk to posiadacz mistrzowskiej szabli organizacji Armia Fight Night, który w opinii zdecydowanej większości fanów jest Odkryciem Roku 2020 w polskim MMA. Widać także, że zawodnik ten twardo stąpa po ziemi.