MMA PLBabilon MMAPolskie kobiece MMA czeka na tę walkę! Dwie niepokonane zawodniczki w klatce?

Polskie kobiece MMA czeka na tę walkę! Dwie niepokonane zawodniczki w klatce?

Foto: Twitter/ Ewelina Woźniak

Polskie kobiece MMA czeka na tę walkę! W mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja na temat potencjalnej walki dwóch niepokonanych w zawodowych startach zawodniczek. Obie mają nieskazitelny rekord w zawodowym MMA w postaci trzech zwycięstw.

O potencjalnej walce jest głośno na Twitterze. Tam wyzwanie rywalce rzuciła jedna z niepokonanych dziewczyn.

Polskie kobiece MMA czeka na tę walkę! Dwie niepokonane zawodniczki w klatce?

Chodzi o Ewelinę Woźniak. 27-latka na Twitterze rzuciła wyzwanie innej niepokonanej zawodniczce – Oldze Michalskiej. Jeśli “Maszyna” przyjmie wyzwanie, to promotorzy mają na wyciągnięcie ręki świetne zestawienie w dywizji kobiecej:

“Rekord mamy ten sam, kategorię wagową również. Myślę, że byłoby to fajnie zestawienie, dlatego bardzo chętnie zmierzę się z Olgą. Podajcie mi tylko czas i miejsce a będę gotowa.” – napisała Woźniak udostępniając pomysł zestawienia zasugerowany przez jej menadżera.

Ewelina Woźniak ma za sobą trzy walki w zawodowym MMA. Pokonywała w nich Karolinę Wójcik, Anitę Bekus i Kingę Jendrasik. Olga Michalska swoją karierę w MMA prowadziła dotychczas w organizacji Babilon MMA, gdzie pokonywała Weronikę Zygmunt, Hannę Gujwan i Elizę Kuczyńską.

A Wy jesteście zainteresowani tą walką?

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA Wczoraj odbyła się kolejna gala UFC

Przed nami kolejny niezwykle interesujący weekend, podczas którego będziemy mogli obejrzeć kilka ciekawie zapowiadających się gal MMA.

Max Holloway vs Calvin Kattar walką wieczoru styczniowego UFC

Świetnie zapowiadający się pojedynek w wadze piórkowej Max Holloway vs Calvin Kattar został walką wieczoru styczniowej gali UFC. Pojedynek ten został już oficjalnie potwierdzony przez amerykańskiego giganta.