Polski zawodnik Adam Gustab wystąpi na gali Bellator 227 w Dublinie

Foto: Bellator
Foto: Bellator

Polski zawodnik Adam Gustab (4-4) wystąpi na gali Bellator 227 w Dublinie. 27 września podejmie walczącego przed rodzimą publicznością Dylana Logana (3-3).

Polak zamieścił na swoim Instagramie następujący wpis:

„Jeszcze osiem tygodni zanim ponownie wejdę do klatki. Każdego dnia staję się lepszy, mądzejszy,, silniejszy. Każdego dnia podążam za swymi marzeniami. Liczę na wasze wspracie!”

Gustab urodził się w Krakowie. Obecnie mieszka i trenuje jednak w Irlandii Północnej – w gymi IFS Northern Ireland w Belfaście. Polski zawodnik zawalczy w Bellatorze po raz drugi. W debiucie na Bellator 217 (również w Dublinie) lepszy okazał się inny Irlandczyk Richie Smullen (4-1-1). Od tego czasu Gustab wygrał jedną walkę. Na Clan Wars 35 już w pierwszej rundzie odprawił Floriana Samy’ego (2-5).

Dla Logana również będzie to druga walka w Bellatorze. Także debiutował on na gali Bellator 217, gdzie poddał balachą Andrew Murphy’ego (1-3).

Najważniejsze pojedynki gali w Dublinie to starcia irlandzko-brytyjskie. James Gallagher (9-1) podejmie Cala Ellenora (8-2). Z kolei Michael „Venom” Page (14-1) zmierzy się z Richardem Kielym (3-1).