MMA PLPTW (Prime Time Wrestling)Polski wrestling czyli Kinguin Prime Time Wrestling #1: Revolucja na żywo w TVP Sport!

Polski wrestling czyli Kinguin Prime Time Wrestling #1: Revolucja na żywo w TVP Sport!

Gala Kinguin Prime Time Wrestling #1: Revolucja transmitowana będzie na antenie TVP Sport i w aplikacji mobilnej tego medium. Początek transmisji na żywo o godzinie 19:30.

W karcie walk wieczoru, która kryje kilka niespodzianek, znajdziemy zarówno debiutantów, wrestlerów już znanych polskiej publiczności, gwiazdy światowych ringów jak również popularne internetowe osobistości.

Kto zawalczy na Kinguin PTW #1 – Revolucja?

Wśród zapowiedzianych na chorzowską galę zawodników znajdziemy takie sławy jak m.in. Chris Masters (aktualny posiadacz pasa mistrzowskiego NWA National Championship w federacji NWA, była gwiazda WWE), Nick Aldis (również zawodnik NWA, do niedawna z pasem NWA Worlds Heavyweight Championship, wcześniej znany z występów m.in. w TNA), Axel Tischer, który w NXT i WWE występował pod pseudonimem Alexander Wolfe, czy Santino (wcześniej znany jako Santino Marella), który jest jedną z najbardziej charakterystycznych postaci, które w ostatnich latach występowały w WWE.

Federacja Prime Time Wrestling zapowiedziała również obecność Mariusa Al-Ani, aktualnego mistrza xWx, jednej z największych federacji w Europie, Joe E. Legenda, pochodzącego z Kanady pierwszego mistrza w historii polskiego wrestlingu czy Jonny’ego Storma, brytyjskiego weterana high flyingu.

Fanów polskiego podwórka wrestlingowego z pewnością najbardziej interesują rodacy, którzy postawią nogę w ringu 9 października. Wśród nich znajdą się m.in. Robert Star, najbardziej utytułowany polski zawodnik ostatnich lat, waleczny Peter Pannache powracający do ringu po kilkuletniej przerwie, Szymon „Złotówa” Wrzesień, który pokonał Marcina Najmana czy gwiazda telewizji i Internetu, Trybson. Oprócz nich w ringu zobaczymy debiutujących absolwentów Akademii PTW.

Karta walk gali Kinguin Prime Time Wrestling 1: Revolucja:

Axel Tischer – Taras
Joe E. Legend – Peter Pannache
Złotówa – ???
Arczi Czajka – Remo
Jody Fleisch – Jonny Storm
Jedenastoosobowy Battle Royal
Santino Marella i Disco Pablo – Marius Al-Ani i Syriusz Dziedzic
Co-Main Event: Chris Masters – Robert Star
Main Event: Gracjan Korpo – Nick Aldis

Gala już 9 października 2021 r. w Hali MORiS w Chorzowie. Transmisja na stronie internetowej TVP Sport, w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz za pośrednictwem HBB TV.

[artykuł pochodzi z oficjalnej strony TVP Sport]

Zobacz także:

Babilon MMA 25: Piotr Kacprzak zdominował i poddał Krzysztofa Gutowskiego

Piotr Kacprzak (6-3) poddał Krzysztofa Gutowskiego (8-2) w trzeciej rundzie walki wieczoru gali Babilon MMA 25 w Łomży.

Fury i Wilder ciężsi niż ostatnio. Mniej waży zaś Adam Kownacki [WIDEO]

Za nami oficjalne ważenie przed galą bokserską Fury vs. Wilder 3 w Las Vegas. Obaj uczestnicy walki wieczoru ważyli więcej niż w przypadku dwóch pierwszych pojedynków.