MMA PLMMA-VIPPolski Ken przewiduje wynik pojedynku z kobietą na MMA VIP 3: Skończę to w 15-sekund!

Polski Ken przewiduje wynik pojedynku z kobietą na MMA VIP 3: Skończę to w 15-sekund!

Michał Przybyłowicz jest pewny swego! ”Polski Ken” zapewnia, że nie chce długo walczyć w klatce i walkę z kobietą zakończy już po 15 sekundach. Tak to prawda już pod koniec października dojdzie do pierwszego zestawienia kobiety z mężczyzną w Polsce.

Michał przygotowuje się pod okiem Rafała Stasiaka i Valerii Kukoby w Maniac Gym&Fitness. Obaj trenerzy przygotowywali Ryszarda Dąbrowskiego do debiutu. Warto zaznaczyć, że ”Szczena” wystąpi w walce wieczoru MMA VIP 3, gdzie zmierzy się z Marcinem Najmanem.

Polski Ken: Nigdy nie sądziłem, że się tak zaangażuje w treningi!

Michał Przybyłowicz już dwudziestego dziewiątego października podczas MMA VIP 3 zmierzy się z Wiktorią Domżalską. ”Polski Ken” zdradził, że już jedna kobieta postanowiła odmówić walki, lecz nie zna powodów. Przybyłowicz jest zaskoczony, że tak szybko wkręcił się w treningi mieszanych sztuk walki.

Na chwilę obecną mam mieszane uczucia, ponieważ ja się dowiedziałem chwilę przed konferencją, że to jest moja przeciwniczka. Z tego co wiem wcześniej była zaplanowana inna, zrezygnowała z walki. Przez co? Nie wiem, może przez obawę, nie chcę w to wnikać absolutnie. Nie znam tej dziewczyny, nie wiem kim jest. Muszę w ogóle zapoznać z jej osobą (…) Szczerze trenuje cztery razy w tygodniu po dwa-trzy treningi dziennie. Mam trochę przetrenowany organizm, więc potrzebuje trochę odpoczynku. Wiadomo, że do gali nie mogę sobie na to pozwolić. Nigdy nie sądziłem, że się tak zaangażuje w treningi, ponieważ przez ostatnie półtora miesiąca trenowałem więcej niż przez 29-lat swojego życia (…) Chciałbym to wygrać bardzo szybkim nokautem (…) Mogą na pewno spodziewać się rozpi*rdolu w tym oktagonie, ponieważ nie chce mi się długo walczyć i skończę tę walkę w 15-sekund.

Cały materiał poniżej:

Zobacz także:

Artur Sowiński zgłasza gotowość do zastępstwa Pudziana lub Bombardiera na KSW 64: Jakby co, znacie mój numer! Co wy na to?

Wczoraj Federacja KSW oficjalnie ogłosiła walkę wieczoru gali KSW 64, ale Artur Sowiński już teraz zgłasza gotowość do zastępstwa Pudziana lub Bombardiera, którzy mają zmierzyć się w walce wieczoru gali w łódzkiej Atlas Arenie.

Pudzian po ogłoszeniu rywala na KSW 64: Mam nadzieje że sraczki tym razem nie dostanie! Zaskoczeni?

Mariusz “Pudzian” Pudzianowski krótko wypowiedział się po ogłoszeniu rywala na nadchodzącą galę KSW 64. Impreza ta zaplanowana jest na dzień 23 października w łódzkiej Atlas Arenie.