MMA PLCiekawostki“Polski Ken” chce walczyć w FAME MMA: Mógłbym zawalczyć i zamknąć niektórym te piękne buźki

“Polski Ken” chce walczyć w FAME MMA: Mógłbym zawalczyć i zamknąć niektórym te piękne buźki

“Polski Ken” chce walczyć w FAME MMA! Wiemy, że dla zdecydowanej większości fanów mieszanych sztuk walki taka postać jak Michał Przybyłowicz nie jest kompletnie znana, ale jeśli pojawi się w klatce FAME MMA, to przestanie być anonimowa.

Przybyłowicz przyznał, że chętnie pojawiłby się w klatce FAME MMA. Nie wiemy czy “Polskiemu Kenowi” chodziło o pojedynek z kobietą czy mężczyzną, ale zdecydowanie jest na “tak” takiemu przedsięwzięciu.

“Polski Ken” chce walczyć w FAME MMA: Mógłbym zawalczyć i zamknąć niektórym te piękne buźki

“Polski Ken” w rozmowie z Pudelkiem odniósł się do potencjalnego występu w klatce FAME MMA. I co ciekawe – jest na tak:

“Zawsze jako małe dziecko myślałem o czymś takim. Wiem, że nie wyglądam, aczkolwiek wiem też, że każdy by liczył na to, że ktoś mi nakopie na tym FAME MMA. Myślę, że to byłoby fajne wyzwanie dla mnie samego, mógłbym sobie coś udowodnić, bo wtedy przełamałbym swoje bariery wewnętrzne, bo to nie jest tak, że ja ich nie mam. Mógłbym zawalczyć i zamknąć niektórym te piękne buźki. Mój look nie świadczy o tym, co drzemie we mnie w środku i poszedłbym tam wygrać, a nie tylko po to, żeby zarobić tam kasę.”

Cała wypowiedź “Polskiego żywego Kena” dla Pudelka poniżej:

Polski "ŻYWY KEN" chce zawalczyć na FAME MMA

Polski "Żywy Ken" chciałby zawalczyć na gali FAME MMA. Jak myślicie, z kim mógłby się zmierzyć?

Posted by PUDELEK on Thursday, September 24, 2020

Wiemy, że FAME MMA jest skłonne do zorganizowania jakiegoś egzotycznego zestawienia z “Polskim Kenem”, ale mimo to zapytamy – wyobrażacie sobie tego mężczyznę w klatce?

Zobacz także:

Gegard Mousasi ponownie mistrzem. Bellator 250 – wyniki

Za nami gala Bellator 250 w Uncasville w stanie Connecticut. Wyłoniono na niej nowego mistrza kategorii średniej.

Adam Wieczorek na wolności! Będzie powrót do UFC?

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Adama Wieczorka (10-2)! ”Siwy” jest na wolności i niewykluczone, że już niedługo wróci do klatki największej organizacji na świecie.

Soszyński o Khalidovie i Materli: Wszyscy mnie pytali: “Dlaczego on nie walczy w UFC?”

Przez wiele lat wydawało się, że zatrudnienie Mameda Khalidova przez UFC jest nieuniknione. Podobnie było z Michałem Materlą, który podczas swoich treningów w Stanach pokazywał, że nie odbiega umiejętnościami od zawodników największej organizacji świata. Ostatecznie jednak, żadna z legend mieszanych sztuk walki w Polsce, nie spróbowała swoich sił w UFC.