MMA PLMMA-VIPPolski Ken bierze na poważnie przygodę z MMA! Jest nagranie z treningu na worku! [WIDEO]

Polski Ken bierze na poważnie przygodę z MMA! Jest nagranie z treningu na worku! [WIDEO]

Michał Przybyłowicz nie zamierza próżnować i na poważnie bierze swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki. ”Polski Ken” zadebiutuje już w październiku na trzeciej edycji MMA VIP.

Ken

Już niebawem poznamy przeciwnika Michała. ”Polski Ken” będzie przygotowywał się pod okiem Rafałem Stasiakiem i Valerii Kukobą w Maniac Gym&Fitness. Obaj trenerzy w szybkim tempie zrobili znaczące postępy u Ryszarda ”Szczeny” Dąbrowskiego.

MMA-Vip 3 – coming soon 🔜 👉 Zrobili bestię ze Szczeny‼👉 Zrobią gladiatora z Kena‼Myślicie, że Michał da…

Posted by MMA-Vip on Tuesday, July 6, 2021

Jest nagranie z treningu!

To była kwestia czasu aż pojawiają się pierwsze materiały z treningów. Michał Przybyłowicz zamierza zaskoczyć wszystkich swoją postawą w klatce. ”Polskiego Kena” możecie znać choćby z programu ”Dżentelmeni i wieśniacy” transmitowanego w TTV. Przybyłowicz na samym instagramie ma 108 tysięcy obserwujących.

Początki bywają trudne‼️Czy rośnie nam nowa gwiazda freakowego MMA⁉️Filmy, zdjęcia – wszystko jednak zweryfikuje octagon‼️#MMAVIP #TYLKODLANAJLEPSZYCHManiac Gym&Fitness

Posted by MMA-Vip on Saturday, July 10, 2021

Zobacz także:

Conor McGregor wynoszony na noszach po UFC 264 [WIDEO] Oglądaliście?

To zakończyło się nie tak, jak Irlandczyk planował – Conor McGregor wynoszony na noszach po minionej właśnie gali UFC 264.

Jake Paul wyśmiewa McGregora. Podał nową stawkę dla Irlandczyka w ich potencjalnej walce! Będzie taka walka?

Youtuber Jake Paul wyśmiewa Conora McGregora. Zrobił to przed i po minionej gali UFC 264, gdzie Irlandczyk ponownie musiał uznać wyższość Dustina Poiriera, z którym przegrał drugą walkę z rzędu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis