MMA PLBoksPolska odpowiedź na walkę Tyson vs Jones Junior. Wróci Tomasz Adamek?

Polska odpowiedź na walkę Tyson vs Jones Junior. Wróci Tomasz Adamek?

Foto: Facebook/ Tomasz Adamek

To ma być polska odpowiedź na walkę pokazową Tyson vs Jones Junior! W weekend polskie media obiegła informacja o planowanym powrocie do ringu dwóch polskich pięściarskich legend!

Informację o tej planowanej walce podał dziennikarz Kanału Sportowego, Mateusz Borek podczas sobotniego Live’a Charytatywnego. Do ringu ma wrócić Tomasz Adamek.

Polska odpowiedź na walkę Tyson vs Jones Junior. Wróci Tomasz Adamek?

Rywalem Tomasza Adamka ma być… Dariusz Michalczewski. Pojedynek dwóch legend pięściarstwa ma odbyć się 18 czerwca. Za produkcję wydarzenia z udziałem tych dwóch pięściarzy ma odpowiadać grupa Polsat.

Pojedynek Adamek vs Michalczewski ma być polską odpowiedzią na walkę Tyson vs Jones Junior, który przyniósł ogromne wpływy z PPV w Stanach Zjednoczonych.

Amerykańska publika była spragniona powrotu do ringu legendarnego Mike’a Tysona, który po ośmiorundowej walce pokazowej ostatecznie zremisował z Royem Jonesem Juniorem.

Czy Waszym zdaniem starcie Tomasza Adamka z Dariuszem Michalczewskim przyciągnie sporo grono kibiców przed ekrany? Sami będziecie chcieli obejrzeć to pokazowe widowisko?

Zobacz także:

Maciej Kawulski o przyszłości KSW: Rok 2020 wiele nas nauczył

Współwłaściciel największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki Maciej Kawulski opublikował osobisty wpis dotyczący przyszłości Federacji KSW. Jedna z naczelnych postaci polskiego MMA podsumował także krótko miniony rok 2020, który w wielu dziedzinach był rokiem bardzo trudnym.

Michał Kita po KSW 57 opublikował zdjęcie twarzy. Prawdziwa masakra!

Ostatni pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej Michał Kita po gali KSW 57 opublikował zdjęcie swojej twarzy, a konkretnie obrzęku oczu, które wyeliminowały go z kontynuowania pojedynku z Philipem De Friesem.

KSW 57: Porozbijany Michał Kita o przyczynach porażki z De Friesem! [WIDEO]

Phil De Fries (19-6) nie jest mistrzem KSW z przypadku! Ex zawodnik UFC po raz czwarty obronił tytuł. Brytyjczyk na początku drugiej odsłony zastopował również doświadczonego Michała Kitę (20-12-1).