MMA PLDon KasjoPolscy kibice wspierają Parke przed walką z Don Kasjo na FAME MMA 10! ”Ostro mu wpi**dol”!

Polscy kibice wspierają Parke przed walką z Don Kasjo na FAME MMA 10! ”Ostro mu wpi**dol”!

Gala FAME MMA 10 zostaje przeniesiona. Tym samym wyczekiwana walka pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Normanem Parke odbędzie się ostatecznie w maju. Dużo kibiców wspiera i kibicuje ”Storminowi”.

I Konferencja FAME MMA 10 zostaje przełożona na 28 marca! Jubileuszowa gala FAME MMA 10 odbędzie się w maju (dokładną…

Posted by FAME MMA on Saturday, March 13, 2021

Będzie to walka na zasadach bokserskich. ”Don Kasjo” postanowił, że nie będzie bił się już w mieszanych sztukach walki. Życiński pas króla zamierza bronić tylko w starciach bokserskich. To nie koniec,bo po zwycięstwie z Parke zamierza celować w następnych zawodników UFC. Freakowa organizacja już w tym momencie ma mieć listę potencjalnych przeciwników ”Don Kasjo”.

Fani wspierają i kibicują Normanowi Parke!

Tak Norman Parke (28-7-1) może liczyć na liczne wspieracie polskich kibiców. Poniżej zobaczycie komentarze, które pojawiły się przy poście o zbliżającym się starciu z ”Don Kasjo”.

komentarz
komentarz
komentarz
komentarz

Zobacz także:

Roberto Soldić wygląda monstrualnie! W jakiej wadze kolejna walka?

Roberto Soldić (18-3) jest dosłownie wielki! Chorwat za pomocą insta stories wstawił zdjęcie, które mogło zaskoczyć wielu. Wydaje się, że następna walka “Robocop” ponownie odbędzie się w wyższej kategorii wagowej.

Mayweather rozpoczyna przygotowania do walki z youtuberem! Będzie niespodzianka?

Floyd Mayweather (50-0, 27 KO) właśnie rozpoczął przygotowania do swojej następnej pokazowej walki. Już lada dzień mamy poznać datę pojedynku z jednym z najbardziej popularnych youtuberów – Loganem Paulem. Ich starcie zostało przełożone z powodu dalej panującego problemu z koronawirusem.