MMA PLJan BłachowiczPolsat Sport pokaże walkę Błachowicza na UFC 282: Jak Rosjanin walczy z Polakiem to pokazujemy i tak było zawsze

Polsat Sport pokaże walkę Błachowicza na UFC 282: Jak Rosjanin walczy z Polakiem to pokazujemy i tak było zawsze

To już jest potwierdzone! Polsat Sport pokaże walkę Jana Błachowicza na grudniowej gali UFC 282 i to mimo faktu, iż ten zmierzy się w niej z Rosjaninem.

Polsat Sport pokaże walkę Błachowicza na UFC 282

Przypominamy, iż stacja Polsat Sport, która w Polsce ma prawo do transmisji gal UFC zdecydowała się nie transmitować walk z udziałem Rosjan. Jest to symboliczna konsekwencja ataku reżimu Władimira Putina na niezależne państwo – Ukrainę. Wojna u naszego wschodniego sąsiada może nawet przeistoczyć się w konflikt z użyciem broni atomowej.

Jan Błachowicz natomiast już 10 grudnia na gali UFC 282 w Las Vegas zmierzy się w eliminatorze do starcia o pas mistrzowski wagi półciężkiej z Rosjaninem Magomedem Ankalaevem. Stąd zrodziła się wątpliwość w temacie transmisji walki z udziałem Polaka.

Tę wątpliwość właśnie rozwiewamy. Wg informacji dziennikarza Polsatu Sport – Pawła Wyrobka, stacja ta pokaże grudniową walkę z udziałem byłego mistrza UFC:

“Tak, Panowie: Jak walczy z Polakiem, to pokazujemy i tak było zawsze. Jak walczy ruski, to nie pokazujemy, chyba, że wrzucił gołębia :D” – czytamy na twitterze.

Karta walk UFC 282 wygląda na ten moment następująco:

Robbie Lawler vs. Santiago Ponzinibbio
Dricus Du Plessis vs. Darren Till
Chris Daukaus vs. Jairzinho Rozenstruik
Joaquin Buckley vs. Chris Curtis
Dalcha Lungiambula vs. Edmen Shahbazyan
Alexander Hernandez vs. Billy Quarantillo
TJ Brown vs. Erik Silva
Vinicius Salvador vs. Daniel da Silva
Bo Nickal vs. Jamie Pickett
Ronnie Lawrence vs. Cameron Saaiman
Magomed Ankalaev vs. Jan Blachowicz

Zobacz także:

Kołecki o zestawieniu Khalidov-Pudzian: Gdyby którykolwiek z nich przygotowywał się u Mirka…

Andrzej Kostyra postanowił zapytać dziennikarzy, ekspertów oraz zawodników o typowanie zbliżającego się pojedynku pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim, a Mamedem Khalidovem. Głos zabrał medalista olimpijski – Szymon Kołecki. Do hitowego starcia dojdzie siedemnastego grudnia na KSW 77 w Gliwicach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis