MMA PLCiekawostkiPolitycy chcą wyrzucenia Dany White’a z firmy kierującej UFC. Poszło o jego incydent z żoną!

Politycy chcą wyrzucenia Dany White’a z firmy kierującej UFC. Poszło o jego incydent z żoną!

Kłopotów Dany White’a ciąg dalszy! Szef UFC naraził się kolejnej grupie zawodowej. Wysoko postawieni politycy chcą wyrzucenia szefa UFC z firmy, która jest właścicielem amerykańskiego giganta i kieruje tym biznesem.

Politycy chcą wyrzucenia Dany White'a

Złość polityków była spowodowana zachowaniem Dany White’a który będąc w Sylwestra w Meksyku uderzył otwartą dłonią swoją żonę Annę. Wcześniej sam został przez nią uderzony, ale obrażenia, jakie odczuł najprawdopodobniej były mniejsze niż obrażenia żony, która podobne uderzenie otrzymała od męża.

O wspomianej sprawie pisaliśmy TUTAJ -> Dana White ma kłopoty! Kamery nagrały jak uderzył… żonę! Teraz przeprasza: My się kochamy!

Politycy chcą wyrzucenia Dany White’a z firmy kierującej UFC

Teraz Dana White ma kolejne kłopoty. Jako cel obrali sobie go politycy. Grupa wysoko postawionych urzędników działająca w ciele prawnym o nazwie California Legislative Women’s Caucus (CLWC), czyli w grupie dbającej o bezpieczeństwo kobiet wystosowała list otwarty do dyrektora generalnego spółki Endeavor – Ariego Emanuela, w którym żądają usunięcia White’a z firmy.

Grupa senatorów i polityczek oczekuje, żę firma Endeavor pozbędzie się ze swoich struktur człowieka, który bez mrugnięcia okiem uderzył kobietę. Jak politycy piszą w liście: strategia ciszy, którą w tym przypadku obrała firma Endeavor jest akceptacją zachowania jednego ze swoich członków, a sam Dana White nie poniósł żadnych konsekwencji swoich czynów.

Nie wiadomo czy firma Endeavor będąca właścicielem UFC weźmie sobie ten list otwarty do serca i odpowie na niego.

Zobacz także:

Uznany pięściarz wyśmiał Ferrariego: Groźni, szczególnie ten w środku! Co wy na to?

Organizacja FAME MMA w mediach społecznościowych poinformowała, że w poniedziałek odbędzie się program (cage specjal) promujący najbliższą 17 edycję, która trzeciego lutego odbędzie się w Krakowie. Jednym z gości będzie Amadeusz Roślik, który stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie. Udział ”Ferrariego” wyśmiał uznany pięściarz – Łukasz Maciec (28-5-1, 5 KO), który prz okazji wypowiedział się o walce Amadeusza z niepokonanym Kamilem Łaszczykiem.

Kolejna taka sytuacja… Iran dokonuje egzekucji mistrza karate! Widzieliście?

Dwóch mężczyzn w tym zawodnik karate został straconych za ich domniemane branie udziału w antyreżimowych protestach w listopadzie poprzedniego roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis