Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLMMAPolak wystąpi w walce wieczoru gali Cage 58 w Helsinkach!

Polak wystąpi w walce wieczoru gali Cage 58 w Helsinkach!

Dominik Gierowski (4-2) wraca do klatki po dłuższej przerwie. Młody prospekt wystąpi w walce wieczoru gali Cage 58 w Finlandii. Nasz reprezentant w main evencie zmierzy się z zawodnikiem publiczności.

Gierowski

24-latek wraca do klatki po ponad dwuletniej przerwie. Gierowski na gali Armia Fight Night 9 doznał drugiej zawodowej przegranej. Dominik pokazał charakter i szukał swoich szans, ale to było za mało… Mansur Azhiev po całym dystansie wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Dominik ma na swoim koncie chociażby walkę w organizacji Babilon MMA. Ze swoich czterech zwycięstw – dwie zakończył efektownie przed czasem.

W tak zwanym co-main evencie zobaczymy walkę pomiędzy Markusem Rytohonka (8-5-1) z Walterem Cogliandro (12-4-1).

Polak wystąpi w walce wieczoru!

Dominik Gierowski (4-2) dwudziestego drugiego kwietnia wystąpi w walce wieczoru gali Cage 58 w Helsinkach. Polak skrzyżuje rękawice z zawodnikiem publiczności – Eemilem Kurhelą (5-0).

Reprezentant Finlandii swój zawodowy debiut odnotował w marcu 2022 roku. “Sergeant” od tego czasu stoczył pięć pojedynków – wszystkie stoczył w organizacji Cage i wszystkie zakończył przed czasem. 

Zobacz także:

“Chciałem poprzewracać stoły!” – Beneil Dariush po usłyszeniu od UFC kto jest przed nim w wyścigu po pas! Widzieliście?

Beneil Dariush bardzo ekspresyjnie zareagował, kiedy usłyszał od UFC nazwisko tego zawodnika, który jest przed nim w wyścigu po pas wagi lekkiej.

Będzie rewanż Ferrari-Łaszczyk? Mateusz Borek zabiera głos!

O takim potencjalnym rewanżu mówiło się już po walce, ale czy jest to realne? Drugie starcie Kamil Łaszczyk kontra Amadeusz Roślik – mogłoby wzbudzić zainteresowanie, ale czy duże? Ciężko powiedzieć. Mateusz Borek menadżer ”Szczurka” w rozmowie z kanałem ”Koloseum” został zapytany o kolejne starcie Kamila w freakowej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis