Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLMMAPolak w czerwcu zawalczy o pas w Bułgarii! Warto obserwować tego zawodnika!

Polak w czerwcu zawalczy o pas w Bułgarii! Warto obserwować tego zawodnika!

Michał Dreczkowski (2-0) to zawodnik, którego warto obserwować. Zawodnik walczący w kategorii półciężkiej poznał szczegóły swojego kolejnego pojedynku zawodowego. Reprezentant Ankosu Poznań zawalczy w Bułgarii na gali RPC o pas mistrzowski. Jego przeciwnikiem będzie zawodnik publiczności Hristo Bonchev (2-1).

Dreczkowski

Przypomnijmy, że nasz reprezentant miał zadebiutować w Bułgarii już w marcu, lecz doznał kontuzji i jego walka została odwołana. Jak mówi przysłowie ”co się odwlecze, to nie uciecze”.

Polak stoczy swój pierwszy pojedynek poza granicami kraju. Dreczkowski swój debiut zawodowy odnotował pod koniec czerwca poprzedniego roku, gdy na gali Strife 2 przed czasem odprawił Patryka Grabowskiego. Ostatni start Michała miał miejsce w październiku na Fight Empire MMA 1, kiedy szybko pokonał Dariusza Sierheja. 

Walka Polaka o pas!

Michał Dreczkowski (2-0) w swojej pierwszej walce poza granicami kraju zawalczy od razu o pas mistrzowski. Polak wystąpi na lokalnej gali w Bułgarii. Podczas RPC (nazwa organizacji) zmierzy się z lokalnym zawodnikiem Hristo Bonchev (2-1), a w stawce tytuł w wadze półciężkiej.

Hristo swój debiut w MMA odnotował w 2019 roku. Wtedy musiał uznać wyższość swojego przeciwnika. Bonchev wrócił do rywalizacji w poprzednim roku i wyglądało to już lepiej, bowiem stoczył dwie zwycięskie walki. Obie wygrał po całym dystansie pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Zobacz także:

Pudzianowski prezentuje umiejętności pięściarskie przed walką ze ”Szpilą”! [WIDEO] Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski w mediach społecznościowych postanowił udostępnić krótkie nagranie ze swojego treningu. Wojownik z Białej Rawskiej zaprezentował umiejętności pięściarskie przed hitową walką z Arturem Szpilką. Przypomnijmy, że Pudzian w MMA zmierzy się z byłym pretendentem do mistrzostwa świata w boksie!

Skandal na boisku! Cristiano Ronaldo pomylił dyscypliny i poczuł się jak w MMA! [WIDEO] Co wy na to?

Bywają w piłce nożnej momenty, w których piłkarze zachowują się dość…abstrakcyjnie. Zdarzają się też incydenty, w których piłkarze tracą chłodną głowę i na własne życzenie zawieszają siebie samych na kilka spotkań. Do czego doszło tym razem? Co uczynił Cristiano Ronaldo?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis