MMA PLBoksPolak przed dużą szansą! Robert Talarek zawalczy w Kanadzie!

Polak przed dużą szansą! Robert Talarek zawalczy w Kanadzie!

Robert Talarek (24-13-3, 16 KO) nie pęka na robocie! Górnik już siedemnastego kwietnia stanie przed dużą szansą. Polak w Kanadzie zmierzy się z zawodnikiem publiczności – Davidem Lemieuxem (42-4, 35 KO). Talarek poleci sprawić niespodziankę.

Przypomnijmy, że do tego starcia próbowano doprowadzić pod koniec lutego poprzedniego roku. Ostatecznie walka została odwołana z powodu kontuzji reprezentanta Kanady.

Talarek nie miał szczęścia w ostatnim czasie. Jego walkę w Niemczech odwołano w ostatniej chwili. Okazało się, że jedna osoba z narożnika Roberta miała pozytywny wynik badania na Covid-19.

Górnik stanie przed wielkim wyzwaniem!

Pewne jest jedno Robert Talarek 924-13-3, 16 KO) jeszcze nigdy nie mierzył się z zawodnikiem takiego kalibru. Górnik już siedemnastego kwietnia zmierzy się z utytułowanym Davidem Lemieuxem (42-4, 35 KO). Będzie to druga próba doprowadzenia do tego starcia.

Kanadyjczyk to były mistrz świata wagi średniej. Aktualnie swoje pojedynki toczy w kategorii super średniej. 32-latek w swojej bogatej karierze mierzył się choćby z Billy Joe Saundersem, Gennadiy Golovkinem czy Hassanem N’Dam N’Jikamem.

David może pochwalić się passą czterech zwycięstw z rzędu. Cennym triumfem na pewno było zwycięstwo przed czasem z Garym O’Sullivanem.

37-latek ostatnie dwa pojedynki stoczył w 2019-roku. Zaczęło się od szalonego pojedynku z Patrykiem Szymańskim. Zwrotów akcji tu nie brakowało. Ostatecznie Talarek przetrwał ciężkie chwile i odprawił rywala przed czasem. Zakończyło się zaś na starciu z Aleksandrem Sterleckim. Po całym dystansie ogłoszono remis.

Warto zaznaczyć, że Talarek ma znaczące doświadczenie jeśli chodzi o walki poza ojczyzną. Robert w swojej zawodowej karierze walczył już we Francji, Belgii, Czechach, Anglii, Niemczech, Holandii czy Szwecji. Górnik kilkukrotnie sprawiał spore niespodzianki wygrywając efektownie z zawodnikiem publiczności.

Zobacz także:

Pudzian wypowiedział się o rywalu na KSW 59! Kto to będzie?

Gala KSW 59 odbędzie się już 20 marca, a Mariusz Pudzianowski będzie jednym z największych gwiazd tej imprezy. Z jego najnowszego wideo opublikowanego na Facebooku wynika, że kibiców czeka efektowna walka.