MMA PLMMAPolak efektownie wygrywa w Czechach! Mosgalik: Portale o MMA pewnie nawet nie zwrócą uwagi…

Polak efektownie wygrywa w Czechach! Mosgalik: Portale o MMA pewnie nawet nie zwrócą uwagi…

To było cenne zwycięstwo! Kamil Mosgalik (5-5) wystąpił w walce wieczoru na lokalnej gali Way of Warrior w Czechach. Polak efektownie przed czasem odprawił zawodnika publiczności – Jana Siroky (9-13).

Jan Siroky naszym kibicom powinien być dobrze znany z poprzedniego roku, gdy dał wojnę z Gracjanem Szadzińskim. Była to walka na gołe pięści podczas pierwszej edycji Genesis. Czech zawiesił wysoko poprzeczkę. Ostatecznie Szadziński w drugiej odsłonie ciosami na tułów odprawił rywala.

Cała walka poniżej:

Mosgalik triumfuje w Czechach!

Kamil Mosgalik (5-5) może cieszyć się z ważnego zwycięstwa poza granicami kraju. Polak wystąpił w walce wieczoru Way of Warrior. Mosgalik w Ostrawie przed czasem pokonał lokalnego zawodnika – Jana Siroky.

Kamil w mediach społecznościowych zamieścił post, w którym sugerował, że żaden portal w naszym kraju nie zainteresuje się jego sukcesem. My wychodzimy mu naprzeciw!

Dzisiaj troszeczkę mam czasu żeby napisać o walce: Wygrałem w pierwszej rundzie przez gilotynę. I to w walce wieczoru w Czechach z twardym Janem Siroky wielki szacun do tego chłopa 👏 Udało się odbudować rekord co zepsułem walcząc od samego początku zawodowo. Mam nadzieje , że częściej będę mógł się zaprezentować na takich galach. Portale polskie o Mma pewnie nawet nie zwroca uwagi ze wygrałem walkę wieczoru z doświadczonym przeciwnikiem za granicą bo jestem zwykłym Mosgalikiem . Chciałbym tylko żeby mój rekord był odpowiednio wpisany w sherdogu i na tapology może ktoś kto się tu zna mi w tym pomoże (priv). Pora na podziękowania: Dla przeciwnika Jan Siroky ze zgodził się na walkę ze mna, Dla organizatorów Way of Warrior za danie mi szansy, Dla Artur Sowiński za to że zaproponował mi walkę, Dla Łukasz LubowiczZiębaClinic za naładowanie baterii, Dla Łukasz Bartosik za regenerację polecam go każdemu kto musi się udać do fizjo, Dla Adrian Kępa z MMATADORES KCE przyszły mistrz ARMIA FIGHT NIGHT za odwiedziny, Dla mojej mamusi Gabusi za obiadki i że mnie znosi 😅, Dla Jenel Fight ClubKamil JenelDenis Denis za pracę w stójce, Dla całego Tornado Team Świętochłowice za wsparcie dociążenie najczęściej Eryk ŚmiatekJakub Kowalski. Przedewszystkim narożnikowi Krzysztof Bąkowicz i Adam Brysz i schowanej w trybunach Wiola Jesionek moja kochana kobieta, co była przy mnie w każdym momencie❤️ Właśnie Adam Brysz człowiek co robi na prawdę wchuj kiedy ja tracę wiarę w siebie przez problemy poza treningowe i jak na treningu nie idzie wierzy we mnie bardziej niż ja sam w siebie potrafi ze mna zrobić tak ze w czasie przygotowań jestem wrakiem. Ale kiedy schodzimy z obrotów to ta terrorka jest opłacona . Że przed walka wiesz ze chcesz na pewno wygrać przez to co przeszedłeś z tym panem kiedy mnie przygotowuje jestem w stanie robic to co wydaje się ze będzie niemożliwe. Kiedy Adam Brysz mnie przygotowuje do walki mój bilans wynosi 3-0. Zwycięstwo dedykuję swojemu zmarłemu ojcu z okazji jego 70 urodzin (04.06.1951r) którego już ze mną nie ma od 2003r. Ale wiem że czuwa nade mna z góry 😇 A dla wszystkich co szkoda im było zapłacić 8€ za ppv . Chuj wam w dupe! 🖕

Dzisiaj troszeczkę mam czasu żeby napisać o walce : Wygrałem w pierwszej rundzie przez gilotynę. I to w walce wieczoru…

Posted by Kamil Mosgalik on Sunday, June 6, 2021

Zobacz także:

Norman Parke chętny na kolejną walkę w FAME MMA! Wskazał rywala! Dobra opcja?

11 września, Norman Parke powróci do klatki na gali EFM SHOW. “Stormin” nie zamierza jednak kończyć współpracy z organizacją FAME MMA, dla której chciałby stoczyć kolejny pojedynek. “Ta walka na pewno podbije sprzedaż PPV” – napisał 34-latek na swoim Instagramie.

Francis Ngannou o zarobkach Logana Paula: To szaleństwo! Co w takim razie my robimy źle?

Mistrz wagi ciężkiej UFC Francis Ngannou wypowiedział się krótko o zarobkach youtubera Logana Paula, który minionej nocy stoczył pokazowy pojedynek bokserski z Floydem Mayweatherem Juniorem.