Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLOktagonPolak dostanie drugą szansę! Łukasz Siwiec wraca do turnieju organizacji Oktagon MMA!

Polak dostanie drugą szansę! Łukasz Siwiec wraca do turnieju organizacji Oktagon MMA!

Jest to bardzo dobra wiadomość! Nasz reprezentant Łukasz Siwiec (8-2) dostanie drugą szansę i ponownie pojawi się w turnieju prestiżowej organizacji Oktagon MMA. Już niebawem poznamy szczegóły – datę oraz przeciwnika mistrza Babilon MMA.

Siwiec

Turniej, w którym zwycięzca zgarnie 300 tysięcy euro – pula całego turnieju wynosi okrągły milion.

31-latek w debiucie u naszych sąsiadów zaprezentował się z świetnej strony. Nie brakowało pozytywnych komentarzy czeskich kibiców, którzy byli pod wrażeniem. Siwiec na początku marca wystąpił na gali Oktagon MMA 40, gdzie w main evencie zmierzył się z byłym mistrzem organizacji. Ostatecznie po trzech rundach doświadczony David Kozma (31-12) wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Będzie druga szansa!

Oficjalnie Łukasz Siwiec (8-2) powraca do turnieju organizacji Oktagon MMA – o czym poinformował jego menadżer Artur Gwóźdź.

Wiadomość z ostatniej chwili : Łukasz Siwiec wraca do turnieju

@OktagonOfficial

31-latek w ostatnim starciu w Polsce zdobył pas organizacji Babilon MMA. Siwiec w drugiej odsłonie (duszeniem zza pleców) poddał niepokonanego wtedy Konrada Rusińskiego. Wcześniej Siwiec również pokazywał się z dobrej strony. Polak pokonywał przed czasem Alessandro Botti, Konrada Iwanowskiego oraz Kacpra Bróździaka.

Zobacz także:

Kuba Wojewódzki wystąpi w FAME MMA? “Dla pieniędzy zrobię wszystko!”

Czy freak fighty wejdą na jeszcze wyższy level? Gościem jednego z ostatnich programów Kuba Wojewódzki był współwłaściciel organizacji FAME MMA Wojciech Gola. W programie z jego udziałem popularny show man zadeklarował – pół żartem-pół serio – chęć występu w klatce!

Najman na temat Boxdela: Wysyłam mu pieluchy na objawy tchórzostwa! Widzieliście?

Wymiana zdań pomiędzy Marcinem Najmanem, a Michałem “Boxdelem” Baronem przybiera na sile. “El Testosteron” postanowił zareagować w mediach społecznościowych. Częstochowianin powiedział, że ”Boxdel” boi się z nim walki, więc ma dla niego nietypowy prezent.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis