MMA PLBoksPolak dostał szansę na gali Eddiego Hearna! Walka nie trwała nawet minuty, brutalny nokaut! [WIDEO]

Polak dostał szansę na gali Eddiego Hearna! Walka nie trwała nawet minuty, brutalny nokaut! [WIDEO]

W sobotę Manchesterze odbyła się kolejna duża gala bokserska. Szansę pokazania się na gali Eddiego Hearna dostał nasz reprezentant Piotr Budziszewski (4-1, 2 KO). Polak nie będzie dobrze wspominał walki na wyspach.

Budziszewski

W walce wieczoru doszło do wyczekiwanego rewanżu w wadze ciężkiej. Tym razem Joseph Parker (30-2, 21 KO) po 12-rundach pewnie wypunktował twardego Dereka Chisorę (32-12, 23 KO). Nowozelandczyk dalej liczy się w walkach na światowym topie. Brytyjczyk w rewanżu trzykrotnie leżał na deskach – więc zwycięstwo Parkera było oczywiste.

Skróty tego starcia zobaczycie poniżej:

Brutalny nokaut!

Tak wyglądał sobotni występ Piotra Budziszewskiego (4-1, 2 KO) na gali Eddiego Hearna. Polak już po 23 sekundach był liczony. Jordan Thompson (12-0, 10 KO) potrzebował niecałej minuty, aby rozprawić się z naszym reprezentantem. Dla Piotra był to pierwszy występ poza granicami kraju.

Całą walkę zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Mateusz Gamrot w oficjalnym rankingu wagi lekkiej UFC! Tylko trzy miejsca za McGregorem! Co wy na to?

Tak, stało się! Mateusz Gamrot w oficjalnym rankingu wagi lekkiej UFC! Światowy gigant zaprezentował aktualizację dywizji do 70 kilogramów, gdzie znajdziemy już Polaka!

Mirosław Okniński jako ekspert w TVP Info! Wspomina rodzinne historie! Widzieliście?

Mirosław Okniński ,,ekspertem” w TVP? Tak to prawda słynny trener wystąpił w Telewizji Polskiej, wypowiadając się na temat dezercji jednego z Polskich żołnierzy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis