MMA PLBellatorPokonała 200-kilogramowego youtubera, a teraz w Moskwie zmierzy się z Polką!

Pokonała 200-kilogramowego youtubera, a teraz w Moskwie zmierzy się z Polką!

O Darinie Mazdyuk (3-1) było głośno w listopadzie poprzedniego roku. Rosjanka zmierzyła się z 200-kilogramowym blogerem. 29-latka została doceniona/zauważona i podpisała kontrakt z czołową organizacją na świecie. ”Red Queen” w debiucie zmierzy się z naszą reprezentantką.

Darina do tej pory stoczyła pięć walk, lecz były to początkujące zawodniczki. Walka z Polką będzie pewnym testem. Jednego jesteśmy pewni wojowniczka z Moskwy posiada dobrą kondycję. Mimo paru zawodowych walk miała zakontraktowany pojedynek na dystansie 5-rund. Walka zakończyła się ostatecznie w czwartej odsłonie.

Mazdyuk dużą popularność zdobyła freakowym starciem. Rosjanka pokonała przed czasem 200-kilogramowego blogera. Zobaczcie jak to wyglądało:

Polka zawalczy w Bellatorze!

Tak to już pewne! Katarzyna Sadura (4-4) będzie przeciwniczką Dariny Mazdyuk (3-1). Dla obu zawodniczek będzie to debiut w cenionej organizacji Bellator. Pojedynek odbędzie się dwudziestego trzeciego października na 269 edycji w Moskwie.

”Malinka” wróci do klatki po ponad rocznej przerwie. Sadura ostatni pojedynek stoczyła na Wirtuoz Challenge w Rawie Mazowieckiej. Katarzyna w drugiej odsłonie musiała uznać wyższość – Vladleny Yavorskaya. 

W walce wieczoru do klatki wróci legendarny Fedor Emelianenko (39-6). ”Car” postanowił, że przed własną publicznością zmierzy się z Timem Johnsonem (15-7). Amerykanin ma za sobą epizod w UFC. W tym czasie pokonał chociażby Daniela Omielańczuka i Marcina Tyburę.

Zobacz także:

“Oni znowu mają problem” – fenomenalna zapowiedź gali FAME 11 [WIDEO] Oglądaliście?

Już jest! W sieci pojawiła się oficjalna i przy tym fenomenalna zapowiedź gali FAME 11! Największa polska organizacja freak fightów znowu zaskoczyła fanów pomysłem na zapowiedź swojej najbliższej imprezy!

MMA VIP 3: Najman będzie miał kłopoty? ”Szenie” w przygotowaniach może pomóc medalista olimpijski!

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać! ”El Testosteron” podczas ostatniej konferencji prasowej zapowiedział kolejny powrót do klatki. Najman dwudziestego dziewiątego października zmierzy się z Ryszardem Dąbrowskim.