MMA PLBez kategoriiPojedynek w formule MMA – Michał Fijałka vs. Marcin Łazarz walką wieczoru gali organizowanej przez promotora bokserskiego

Pojedynek w formule MMA – Michał Fijałka vs. Marcin Łazarz walką wieczoru gali organizowanej przez promotora bokserskiego

Znany promotor boksu Tomasz Babiloński poinformował, że podczas gali Babilon MMA 1, która odbędzie się 18 sierpnia w Międzyzdrojach walką wieczoru będzie pojedynek w wadze półciężkiej Michała Fijałki (15-6-1) z byłym mistrzem BAMMMA Marcinem Łazarzem (10-4).

Michał “Sztanga” Fijałka powraca po walk w MMA po 15-miesięcznej przerwie. W swojej ostatniej walce podczas gali KSW 35 przegrał decyzją sędziowską z Marcinem Wójcikiem. Walczył on m.in z aktualnym zawodnikiem UFC Yoelem Romero, Hansem Stringerem oraz Jirim Prochazką.

Marcin “Bane” Łazarz to były mistrz BAMMA w wadze półciężkiej. W swojej ostatniej walce wygrał z Kameruńczykiem Donald Njatah Nya w pierwszej rundzie turnieju Magnum FC. W swojej zawodowej karierze walczył m.in z Maxem Nunesem oraz Ricco Rodriguezem.

Na gali zawalczą również Gracjan Szadziński (5-2) oraz Daniel Skibiński (8-5).