MMA PLKSWPojawiło się nagranie ze sparingu byłego mistrza KSW! Tu nie ma taryfy ulgowej! [WIDEO]

Pojawiło się nagranie ze sparingu byłego mistrza KSW! Tu nie ma taryfy ulgowej! [WIDEO]

Salahdine Parnasse (15-1-1) właśnie ruszył z przygotowaniami do następnego pojedynku w największej organizacji w naszym kraju. Wszystko na to wskazuje, że reprezentant Francji zawalczy o pas wagi piórkowej, który aktualnie należy do Daniela Torresa (12-4). W sieci pojawiło się nagranie ze sparingu byłego mistrza KSW.

23-latek na początku czerwca wrócił do klatki po pierwszej zawodowej przegranej. Parnasse na KSW 61 zmierzył się z Filipem Pejiciem. Pojedynek do czasu skończenia nie zachwycił. Chwila nieuwagi i utalentowany Salahdine pod koniec drugiej odsłony poddał (duszeniem zza pleców) ”Nitro”.

Tak to wyglądało:

Jest nagranie ze sparingu!

Tu nie ma taryfy ulgowej. Salahdine Parnasse (15-1-1) na instagramie postanowił opublikować fragment ze swojego sparingu. Trzeba przyznać, że robi to wrażenie.

Parnasse chce jak najszybciej wrócić na szczyt. Francuz tytuł stracił sensacyjne pod koniec stycznia tego roku. 23-latek w niecałe dwie minuty został znokautowany z rąk – Daniela Torresa (12-4).

Zobacz także:

To już pewne! Wiemy w jakiej organizacji i formule zawalczy trener Bonusa BGC! Zaskoczeni?

Eryk Bręczewski na insta stories odpowiadał na pytania widzów. Trener ”Bonusa BGC” zdradził w jakiej formule i organizacji go zobaczymy. Eryk jest podekscytowany nadchodzącą walką.

Rewanż Tańcula-Murański się oddala? ”Aroy” podpisał nowy kontrakt z FAME MMA!

Już od dłuższego czasu mówi się o rewanżu pomiędzy Arkadiuszem Tańculą, a Mateuszem Murańskim. Wczoraj za pomocą instagrama Wojciech Gola poinformował, że ”Aroy” podpisał nowy kontrakt z organizacją FAME MMA.