MMA PLDustin PoirierPoirier trenuje z amatorem przed UFC 264? Colby Covington publikuje wideo, “Diament” się tłumaczy!

Poirier trenuje z amatorem przed UFC 264? Colby Covington publikuje wideo, “Diament” się tłumaczy!

Czy Dustin Poirier trenuje z amatorem przed nadchodzącą galą UFC 264, na której to zmierzy się po raz trzeci w karierze z Conorem McGregorem? Taką sugestię w mediach społecznościowych zamieścił Colby Covington, który wywołał spore poruszenie w środowisku mieszanych sztuk walki.

Były tymczasowy mistrz wagi półśredniej UFC napisał:

“Gość cały w ochraniaczach, mających zapewnić bezpieczeństwo twarzy i ciała to Poirier. Gość bez kasku, bez ochraniaczy na krocze to “khabib”. Dustin Poirier dobry gość? Zły gość? Sam sobie odpowiedz na to pytanie”.

Poirier trenuje z amatorem przed UFC 264? Colby Covington publikuje wideo, “Diament” się tłumaczy!

“Diament” oczywiście odniósł się do materiału, który upublicznił Colby Covington. Zdradził on, że w sparingu, który widzimy nie walczył z amatorem tylko z Felipe Douglasem – zawodnikiem organizacji Titan FC, który ma za sobą 20 zawodowych walk:

Do sprawy też odniósł się w rozmowie z UFC Arabia:

“Nie chciałem, żeby ludzie myśleli, że sparowałem z amatorem czy dzieciakiem. To był zawodowiec. Na treningach jednak czasami tak się dzieje, że masz ciężkie chwile. Tak było w tym przypadku, bo to była ciężka sesja treningowa i mój sparingpartner po prostu na chwilę odpuścił.”

Gala UFC 264: Poirier vs McGregor 3 odbędzie się już w najbliższą sobotę w Las Vegas.

Zobacz także:

Zmiana w zestawieniu. Rawiński vs. Markowski na Armia Fight Night 10

Zmiana w zestawieniu! Sławomir Rawiński (2-2) przywita w klatce Łukasza Markowskiego (0-0) na AFN 10!

Mirosław Okniński kończy współpracę z Kołeckim! “Czułem, że nie gramy w jednej drużynie od początku…” Zaskoczeni?

Trener Mirosław Okniński kończy współpracę z Sylwestrem Kołeckim! Właściciel Akademii Sportów Walki Wilanów o odejściu jednego z braci Kołeckich spod swoich skrzydeł poinformował w mediach społecznościowych.

HIGH LEAGUE: Z TikToka do oktagonu. “Cesarz Narcyz” zadebiutuje w MMA!

High League przekonało do walki w MMA kolejną gwiazdę mediów społecznościowych. Podczas pierwszej gali organizowanej przez Malika Montanę w oktagonie wystąpi jeden z najsłynniejszych polskich influencerów młodego pokolenia, Gabriel Tadeusz Bystrzycki, czyli „Cesarz Narcyz” (0-0)!