MMA PLBoksPogromca Mariusza Wacha usunięty z rankingu WBA!

Pogromca Mariusza Wacha usunięty z rankingu WBA!

Rosyjscy sportowcy mają naprawdę duże problemy! Tym razem z prestiżowego rankingu WBA zniknął ostatni pogromca Mariusza Wacha. Mowa o niepokonanym Arslanbeku Machmudowie (14-0, 14 KO), który liczył na duże walki w niedalekiej przyszłości.

Wach

32-latek to jedyny pięściarz, który znokautował naszego twardego ”Wikinga”. Warto jednak zaznaczyć, że do czasu nokautu, to był dobry występ w wykonaniu doświadczonego Wacha. Polak w tym starciu pokazał innym pięściarzom jak można walczyć z Arslanbekiem.

Wspomniany pojedynek poniżej:

Kolejny pięściarz ma problemy!

Federacja WBA opublikowała nowe rankingi, w których usunięto wszystkich rosyjskich pięściarzy. W tym gronie pojawił się ostatni pogromca Mariusza Wacha. Rosjanin mieszkający w Kanadzie przed całą sytuacją klasyfikowany był na ósmym miejscu w wadze ciężkiej.

Przypomnijmy, że dwudziestego szóstego marca w Rosji miało dojść  do walki o regularny pas wagi junior ciężkiej. Federacja WBA nie zamierza zmienić zdania – tym samym starcie Jewgienij Tiszczenko z Ryadem Merhym nie dojdzie do skutku.

Zobacz także:

KSW 68: Wojna na Ukrainie zbiera swoje żniwo! Musaev zdjęty z rozpiski! Dobra decyzja?

Hiobowych wieści ciąg dalszy. Shamil Musaev, czyli numer 1 rankingu kategorii półśredniej miał stoczyć swój pojedynek na najbliższej gali KSW 68. Wskutek sytuacji na naszym kontynencie pojedynek Rosjanina został odwołany.

High League publikuje ważne oświadczenie w sprawie rzekomych politycznych powiązań! Widzieliście?

Nie musieliśmy długo czekać na komentarz High League, która w mediach społecznościowych opublikowała oświadczenie. Freakowa organizacja odpowiedziała w sprawie rzekomych politycznych powiązań, bowiem coraz częściej w internecie pojawiają się takie informacje.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis