MMA PLUFCPodwyżka cen PPV na numerowane gale UFC w Stanach! Dana White: To nie moja sprawka

Podwyżka cen PPV na numerowane gale UFC w Stanach! Dana White: To nie moja sprawka

Z początkiem roku kibice mieszanych sztuk walki w Stanach Zjednoczonych muszą zmierzyć się z nową rzeczywistością jaką jest podwyżka cen PPV na numerowane gale UFC.

Podwyżka cen PPV na numerowane gale UFC

Od najbliższej soboty, czyli 22 stycznia, kiedy odbędzie się gala UFC 270: Ngannou vs Gane, cena PPV na tę imprezę wynosi 74,99 dolarów, podczas gdy w roku 2021 wynosiła ona 69,99 dolarów.

Szef UFC Dana White przyznał, że podwyżka cen PPV to nie jego sprawka.

Podwyżka cen PPV na numerowane gale UFC w Stanach! Dana White: To nie moja sprawka

Szef największej organizacji MMA na świecie podczas konferencji prasowej po minionej gali UFC on ESPN 32 w Las Vegas odniósł się do krytyki fanów na temat podwyżek cen PPV.

White wyjaśnił, że zmiana cen nie jest jego pomysłem. UFC bowiem dało absolutną dowolność swojemu partnerowi biznesowemu – ESPN, który stoi za podniesieniem cen za dostęp do numerowanych gal amerykańskiego giganta:

“Nie mam w tej sprawie nic do powiedzenia, bo to nie moja sprawka. Daliśmy gale PPV ESPN-owi i to ich decyzja. Wiecie jak się z tym czuję. Nie lubię podwyżek, ale to nie moja decyzja. ESPN to zrobiło.” – przyznał White.

W Polsce na szczęście (na razie!) nie mamy tego problemu. Gale UFC są bowiem transmitowane przez stację Polsat Sport i abonenci tego dostawcy medialnego nie muszą wykupywać dodatkowo PPV, by oglądać numerowane gale UFC.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot nie zgadza się z werdyktem w walce Mańkowski-Ziółkowski! Co wy na to?

Mateusz Gamrot (20-1) pojawił się wczoraj w narożniku Borysa Mańkowskiego (22-9-1). ”Tasmański Diabeł” podczas KSW 66 w Szczecinie stanął przed szansą zdobycia pasa wagi lekkiej. Reprezentant Czerwonego Smoka po 5-rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Marianem Ziółkowskim (24-8-1).

High League 2: ”Super Mario” podkręca! Karwat ustala rywalowi wizytę w psychiatryku! [WIDEO] Widzieliście?

Już piątego lutego w Tauron Arenie Kraków odbędzie się gala High League 2. Konrad Karwat zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Popularny strongman zmierzy się z Mariuszem ”Super Mario” Sobczakiem.

Nikola Milanović ostro reaguje na wpisy Marcina Najmana: Ty d*bilu! 

Nikola Milanović nie wytrzymał i postanowił mocno zareagować na wpis Marcina Najmana. ”El Testosteron” w mediach społecznościowych wspomniał o byłym rywalu Mariusza Pudzianowskiego. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis