MMA PLCiekawostkiPodwójny nokaut na środku ulicy! Tak mogą się kończyć sprzeczki drogowe!

Podwójny nokaut na środku ulicy! Tak mogą się kończyć sprzeczki drogowe!

Podwójny nokaut na środku ulicy? Czasami z pozoru niewiarygodne tytułu potrafią się ziścić w rzeczywistości. Dzisiaj prezentujemy Wam zapis tego typu niecodziennej sytuacji.

W związku z brakiem regularnych gal mieszanych sztuk walki, postanowiliśmy rozwijać dział ciekawostek. Tymi są walki uliczne i różne sprzeczki, które można znaleźć w internecie.

Dzisiaj prezentujemy jedną z nich.

Podwójny nokaut na środku ulicy!

Mamy nadzieję, że cykl z ciekawostkami będzie się Wam podobał. Jeśli nie, to na stronie jest dużo różnego rodzaju informacji, które z pewnością poszukują szanujący się fani mieszanych sztuk walki.

Co dzisiaj przygotowaliśmy? Otóż, poniżej zapis bójki na drodze, która najprawdopodobniej wynikła ze sprzeczki między kierowcami. Zaskakujące jest jednak to, że jeden mężczyzna brutalnie znokautował aż dwóch innych agresorów.

Jesteście ciekawi jak to wyglądało? Zapraszamy do oglądania:

Zobacz także:

Czy często dochodzi do podobnych awantur?

W ostatnim czasie internet zalewa fala filmików z awanturami między ludźmi. W ostatnim czasie mogliśmy podziwiać walkę sąsiadów, która także zakończyła się dość boleśnie dla jednego z uczestników.

Co Adrian Bartosiński zrobił ze zbiórką pieniędzy na udział w programie “Tylko Jeden”?

Uczestnik popularnego w naszym kraju reality show wykazał się gestem godnym pochwały! Środki zebrane w zbiórce, którą zorganizował przekazał na cele charytatywne!

15 czerwca kolejne znoszenie obostrzeń! Będzie można trenować?

Rząd zapowiedział kolejne znoszenie obostrzeń po pandemii koronawirusa. Sprawdźcie, co nowego nas czeka!