MMA PLBellatorPodwójny mistrz Bellatora Ryan Bader: Chcę zrewanżować się Jonesowi za porażkę z 2011 roku

Podwójny mistrz Bellatora Ryan Bader: Chcę zrewanżować się Jonesowi za porażkę z 2011 roku

Podwójny mistrz organizacji Bellator MMA, posiadacz tytułów mistrzowskich wagi ciężkiej i półciężkiej Ryan Bader (27-5) przyznał, że chętnie zrewanżowałby się Jonowi Jonesowi za porażkę z 2011 roku.

Ryan Bader wchodził do UFC będąc niepokonanym i jako zwycięzca show The Ultimate Fighter. Po kilku pewnych wygranych został zestawiony z Jonesem, który w 2011 roku uznawany był za młody talent w sportach walki.

Obaj panowie zmierzyli się ze sobą na gali UFC 126 w 2011 roku i starcie to wygrał Bones, który udusił  gilotyną Badera w drugiej rundzie. Teraz mistrz Bellatora w rozmowie z TMZ Sports przyznał, że chciałby zrewanżować się Jonesowi za tamtą porażkę:

“Nie można twierdzić, że Jones jest najlepszy. Jest niepokonany, owszem. Mimo tego, że ma dyskwalifikację i jedną przegraną w rekordzie po faulach, ale tak naprawdę jest niepokonany. Walka z nim jest tą, którą chciałbym zdobyć i móc zrewanżować się mu za tamtą porażkę.

To było w 2011 roku, a od tamtej pory bardzo się rozwinąłem, zmieniłem się fizycznie i psychicznie i jeśli zawarlibyśmy kontrakt na promocję zarówno UFC i Bellatora, to ja w to wchodzę.

To nie jest coś, co siedzi mi w głowie. To jest jedna z tych rzeczy, które jeśli pojawi się okazja, to ją wykorzystujesz.”