MMA PLUFCPodwójna mistrzyni Amanda Nunes wystąpi na UFC 265! Zaskakująca rywalka?

Podwójna mistrzyni Amanda Nunes wystąpi na UFC 265! Zaskakująca rywalka?

Podwójna mistrzyni Amanda Nunes wystąpi na nadchodzącej gali UFC 265! Brazylijka, która uznawana jest za najlepszą zawodniczkę w historii kobiecego MMA poznała szczegóły swojej kolejnej walki.

Nunes to aktualna mistrzyni wagi piórkowej i koguciej UFC. Wielu fanów uważa, że Brazylijka nie ma w tej chwili żadnej potencjalnej przeciwniczki, która zdołałaby się jej przeciwstawić.

Czy faktycznie?

Podwójna mistrzyni Amanda Nunes wystąpi na UFC 265! Zaskakująca rywalka?

Już niedługo przekonamy się, czy Nunes będzie w stanie obronić jeden ze swoich pasów mistrzowskich w konfrontacji z jedną z czołowych pretendentek w dywizji koguciej, choć nieco zaskakującą.

To pasa tej kategorii wagowej Amanda Nunes będzie bronić już 7 sierpnia na gali UFC 265. Jej rywalką będzie Julianna Pena, która w UFC legitymuje się bilansem 6-2.

Miejsce rozgrywania gali UFC 265 nie jest na razie znane.

Dla Amandy Nunes będzie to powrót do startów od marcowej wiktorii nad Megan Anderson, którą poddała w pierwszej rundzie. Julianna Pena to zwyciężczyni The Ultimate Fighter 18. W swojej ostatniej walce pokonała ona przez poddanie Sarę McMann. Było to w styczniu na gali UFC 257. Wcześniej Pena sama została poddana przez Germaine De Randamie. Walkę o pas otrzymała zatem nie mając serii zwycięstw.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot o walce z Don Kasjo: Dla mnie to nie problem uderzyć kolejnego leszcza w łeb

Zawodnik UFC Mateusz Gamrot był gościem dzisiejszego magazynu Hejt Park na Kanale Sportowym, gdzie wypowiedział się o potencjalnej walce bokserskiej z Don Kasjo.

Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira na UFC 266

Wiadomo już kiedy Jan Błachowicz (28-8) po raz drugi będzie bronił pasa wagi półciężkiej. Polak wystąpi 4 września na gali UFC 266. Jego przeciwnikiem będzie zaś pretendent numer jeden w dywizji do 205 funtów – Glover Teixeira (32-7).

KSW: Organizacja szykuje hitową walkę? Juras kontra Pudzianowski to możliwe zestawienie!

Te starcie wzbudzi duże zainteresowanie, ale i pewne zaskoczenie. Jak donosi na twitterze MMAPudelek największa organizacja w naszym kraju szykuje zestawienie pomiędzy Łukaszem Jurkowskim (17-11), a Mariuszem Pudzianowskim (14-7). Do starcia miałoby dojść na początku czerwca.