MMA PLInne“Pod prąd. Prawdziwa historia Martina Lewandowskiego i federacji KSW” – książka już w sprzedaży!

“Pod prąd. Prawdziwa historia Martina Lewandowskiego i federacji KSW” – książka już w sprzedaży!

Zapraszamy do zakupu najnowszej książki współwłaściciela KSW – “Pod prąd. Prawdziwa historia Martina Lewandowskiego i federacji KSW”.

Martin Lewandowski w rozmowie z Grzegorzem Sobieszkiem poruszył różne tematy. Mówił o życiu prywatnym, w tym o dorastaniu i szukaniu własnej drogi. Lewandowski opowiedział też o tym jak z dyrektora ds. promocji warszawskiego hotelu Mariott stał się z czasem współwłaścicielem jednej z największych i najbardziej znanych organizacji MMA w Europie.

Książka aktualnie dostępna w cenie 32,42 zł.

ZAKUP KSIĄŻKĘ TUTAJ

Opis książki ze strony KSW Shop:

W życiu ważne jest podejmowanie odważnych decyzji. Najgorsze są obawy –  czasami realne, a czasami irracjonalne. W życiu, jak w sporcie: jeśli sparaliżuje cię strach, to niczego nie zdobędziesz. Strach jest jedyną klatką, której należy się naprawdę wystrzegać.

KSW to nazwa, którą słyszał każdy fan sportów walki. Teraz przyszedł czas, by poznać historię Konfrontacji Sztuk Walki i jednego z jej założycieli.

Martin Lewandowski w rozmowie z Grzegorzem Sobieszkiem opowiada o atmosferze w rodzinnym domu, o dorastaniu i szukaniu własnej drogi. O tym, jak z dyrektora ds. promocji warszawskiego hotelu Marriott stał się współzałożycielem jednej z najbardziej znanych w Europie federacji promujących mieszane sztuki walki.

Gale KSW to nie tylko pojedynki, to niemal spektakle ze specjalnie dobraną scenografią, muzyką i aranżacją przestrzeni. To wydarzenia sezonu, uzupełnione transmisjami gromadzącymi tysiące osób.

Dowiedz się, gdzie i od czego wszystko się zaczęło, kim byli pierwsi zawodnicy, jak ich dobierano, jakie historie towarzyszą ich pojedynkom. Jakie najtrudniejsze przeszkody trzeba pokonać, przygotowując gale. Któremu muzykowi towarzyszyli kiedyś w nagraniach bracia Lewandowscy. Czy zdarzyło się, że po walce został zmieniony werdykt, jak długo trwała najkrótsza walka i czy kiedykolwiek gala była zorganizowana pod gołym niebem.

Tytuł:Pod prąd. Prawdziwa historia Martina Lewandowskiego i federacji KSW
Autor:Lewandowski Martin Sobieszek Grzegorz
Wydawnictwo:Słowne (dawniej Burda Media Polska)
Język wydania:polski
Język oryginału:polski
Liczba stron:304
Numer wydania:I
Data premiery:2021-08-11
Forma:książka

Zobacz także:

Szef KSW zapewnia: Wszyscy nasi mistrzowie mają na stole ofertę z UFC! Co wy na to?

Martin Lewandowski zapewnia, że każdy mistrz KSW był kuszony propozycją od największej organizacji na świecie. Lewandowski zapewnia, że nie każdy chce iść do UFC, bo w KSW jest dobra płaca i traktowanie.

Szpilka wraca do treningów: Po każdej burzy wychodzi słońce! Kto będzie następnym rywalem?

Niewidziany w akcji od maja, Artur Szpilka wrócił do treningów. Polak na swojej relacji Instastories powiadomił kibiców, że dzisiaj odbędzie pierwszą jednostkę po ponad dwumiesięcznej przerwie.