MMA PLMMAPobił dziewczynę, która go odrzuciła! Zawodnik MMA uniknął więzienia!

Pobił dziewczynę, która go odrzuciła! Zawodnik MMA uniknął więzienia!

Zapadł wyrok! John Redmond uniknął więzienia po tym jak pobił dziewczynę, która postanowiła go odrzucić. Zawodnik MMA z Irlandii zapewnia, że wstydzi się swojego zachowania i zaoferował kobiecie 5000 euro jako wyraz swojej skruchy, na co przystała.

Redmond

“Johnny Jitzu” w mieszanych sztukach walki ma bilans – siedem zwycięstw i siedemnaście przegranych. Swój debiut odnotował w 2009 roku. John walczył w tak uznanych organizacjach jak Cage Warriors czy BAMMA. Zdarzały się też niespodzianki, bowiem w 2016 roku potrafił przed czasem odprawić Modestasa Bukauskasa, który niedawno został zwolniony z UFC.

John ostatnie sześć walk przegrał – w tym pięć przed czasem. Ostatni raz w klatce zameldował się w czerwcu poprzedniego roku, gdy w Hiszpanii musiał uznać wyższość Darwina Rodrigueza.

Redmond uniknął więzienia!

John Redmond po tym jak przyznał się do winy – otrzymał wyrok 18 miesięcy więzienia w zawieszeniu przez Dublin Circuit Criminal Court. Fighter z Irlandii mówił i zapewniał znajomym, że jest w związku. Co innego mówiła kobieta. John często wysłał jej obraźliwe wiadomości tekstowe.

W pewnym momencie kobieta postanowiła doprowadzić do konfrontacji i pojawiła się w domu Redmonda. Nie był to dobry pomysł. “Johnny Jitzu” wyszedł z mieszkania, rzucił w nią śmietnikiem, a następnie zaatakował i parokrotnie popychał na ziemię. Kobieta po kolejnym popchnięciu uderzyła głową w ścianę. Ofiara wyszła z posiniaczonym ramieniem i kilkoma skaleczeniami.

Sędzia Martin Nolan przyznał, że napaść była poważna i mogła pozostawić długotrwałe skutki. Zaproponował zawodnikowi MMA wyrok w zawieszeniu pod warunkiem – wpłaty 5000 euro oraz braku jakiegokolwiek kontraktu z ofiarą.

Zobacz także:

Stifler w strachu? W sieci pojawiło się nagranie z treningu potężnego Bombardiera!

Serigne Ousmane Dia już w najbliższą sobotę stoczy swój drugi pojedynek w Polsce. ”Bombardier” na zasadach MMA podczas PRIME SHOW MMA 2 zmierzy się z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. W sieci pojawiło się nagranie z treningu Senegalczyka.

Szeliga ponownie o Bombardierze: K**wa napompowali go, mistrz jakichś tam sportów! [WIDEO] Widzieliście?

Piotr Szeliga na insta stories odpowiadał na pytania widzów. ”Szeli” ponownie wypowiedział się o ”Bombardierze”, który wystąpi w sobotę w co-main evencie PRIME SHOW MMA 2. Senegalski mistrz zapasów w Gdyni zmierzy się z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis