MMA PLKSW“Po walce zazwyczaj dużo…” – oto Robert Ruchała, jakiego wcześniej nie znaliście!

“Po walce zazwyczaj dużo…” – oto Robert Ruchała, jakiego wcześniej nie znaliście!

Na oficjalnej stronie Federacji KSW pojawił się artykuł, który przedstawia jednego z czołowych zawodników wagi piórkowej w Polsce. Oto Robert Ruchała, jakiego wcześniej nie znaliście!

Robert Ruchała

Niepokonany Robert Ruchała już 14 października wejdzie ponownie do klatki KSW i zmierzy się z Damianem Stasiakiem podczas gali KSW 75 w Nowym Sączu.

Ostatnie bilety na galę KSW 75 w sprzedaży na eBilet.pl.

Oto Robert Ruchała, jakiego wcześniej nie znaliście!

Zanim jednak do tego dojdzie, poznajcie bliżej tego perspektywicznego zawodnika:

“Po walce zazwyczaj dużo jem. Odwiedzam dużo restauracji, ale preferuję słodkości, a nie konkrety. Najbardziej na deser lubię naleśniki i jakiś dobry serniczek. Natomiast, żeby się oderwać i odpocząć wybieram wyjazdy do ciepłych krajów. Generalnie wolę wodę niż góry. Nie przepadam za chodzeniem po nich. Wolę poleżeć na plaży. Wtedy się naprawdę relaksuję. W góry mogę wyskoczyć na snowboard. Kiedyś dużo jeździłem na deskorolce. Teraz już tego nie robię, bo nie chcę ryzykować kontuzji, a snowboard jest bezpieczniejszy.”

Nawet jednak będąc na urlopie Robert nie może obyć się bez ruchu.

“Ciężko odciąć się całkowicie od sportu. Nawet jak jestem na wakacjach, już po kilku dniach muszę coś zrobić. Nie mogę tylko i wyłącznie leżeć. Szukam więc jakiejś siłowni albo idę pojeździć na rowerze. Ciężko całkowicie wychillować i nic nie robić, ale i tak w tym czasie odpoczywam.”

Robert ma jeszcze jeden sposób na odciążenie głowy od treningów – strzelnicę.

“Lubię strzelać, bo to też zapewnia fajny relaks. Kiedyś dużo strzelałem z wiatrówek. W gimnazjum byłem też na obozie wojskowym. Lubię te klimaty i pobyt na strzelnicy.”

Zobacz także:

Najman mocno do Łaszczyka: Pójdziemy na matę i pokaże ci ile jest wart twój boks w MMA! Widzieliście?

Marcin Najman w mediach społecznościowych postanowił zaprosić Kamila Łaszczyka do Częstochowy. ”El Testosteron” zapewnia, że na macie pokaże mu ile jest wart jego boks w mieszanych sztukach walki. Czy Łaszczyk przyjmie wyzwanie?

FAME MMA 16: ”Alanik” nie traci formy? Kwieciński poznał szczegóły następnej walki!

Była przerwa, ale to już koniec! Alan Kwieciński jest głodny kolejnych pojedynków. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” kolejne starcie stoczy piątego listopada na gali FAME MMA 16 w Gliwicach. Podczas dzisiejszej konferencji poznaliśmy szczegóły.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis