MMA PLNajnowszeUFCPLOTKI: Khamzat Chimaev nie zawalczy z Robertem Whittakerem na UFC on ABC 6!

PLOTKI: Khamzat Chimaev nie zawalczy z Robertem Whittakerem na UFC on ABC 6!

Katastrofalne wieści dla wszystkich kibiców, którzy ostrzyli sobie zęby na starcie pomiędzy Robertem Whittakerem a Khamzatem Chimaevem!

Chimaev nie zawalczy z Whittakerem
Foto: Getty Images/ Instagram

Wygląda na to, że wysypała się walka wieczoru gali UFC Fight Night w Arabii Saudyjskiej, którą zaplanowano na 22 czerwca w stolicy tego państwa.

Jak nieoficjalnie doniósł dziennikarz Benny P – Khamzat Chimaev nie wystąpi na tym wydarzeniu – prawdopodobnie wskutek choroby. Organizacja UFC nie ustosunkowała się jeszcze do tych szokujących informacji.

Inne źródła podają, że Chimaev przebywa aktualnie w szpitalu.

Kto za „Wilka”? Na miejsce Czeczena wskoczyć ma podobno Nassourdine Imavov. Francuz walczył zaledwie tydzień temu, kiedy w kontrowersyjnych okolicznościach pokonał przed czasem Jareda Cannoniera.

Drugą opcją, jeśli Imavov odmówi, ma być Ikram Aliskerov, czyli zawodnik, który kilka lat temu miał okazję zmierzyć się z Khamzatem Chimaevem. Nie wspomina tego jednak za dobrze, ponieważ „Wilk” znokautował go wtedy podbródkowym z piekła rodem. Jest to zarazem jedyna porażka Aliskerova w dotychczasowej karierze.

ZOBACZ TAKŻE: Jake Paul zastąpi McGregora na UFC 303? Youtuber ma kandydata na rywala!

Pojedynek Chimaev vs. Whittaker wyłonić miał następnego pretendenta do pasa kategorii średniej. Jeżeli plotki okażą się prawdziwe, to Khamzat po raz kolejny wydłuży swoją drogę do upragnionego trofeum.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis