MMA PLNajnowszePLMMAPLMMA 78: Co tam się działo?! Paweł “Trybson” Trybała wraca po dłuższej przerwie i wygrywa przed czasem!

Paweł “Trybson” Trybała (4-3) pokonał  Gerard Bąka (0-2) przed czasem na gali PLMMA 78 po walce z wieloma zwrotami akcji.

PLMMA 78 Trybson

Trybałą wywierał presję na rywalu i raz po raz wpadał z serią kilku ciosów. Sporo z nich Bąk przyjmował jednak na gardę. W serię uderzeń “Trybson” wplatał też kopnięcia. Bąk starał się przeczekać ofensywę rywala i dać mu się “wystrzelać”. Od czasu do czasu też się odgryzał. Zmęczenie dawało o sobie znać i ciosy Trybały były coraz wolniejsze.

Bąk zaczął drugą rundę od obszernych cepów. “Trybson” obijał z kolei przeciwnika kolanami w klinczu. W kolejnej szarży Trybała przyjął kilka mocnych ciosów. Później były gwiazdor Warsaw Shore złapał głowę rywala w parterze. W końcu jednak puścił uścisk i to Bąk znalazł się w pozycji dominującej.  Poobijał on tam trochę Trybałę, ale sędzia podniósł walkę. W stójce “Trybson” trafił przeciwnika mocnym ciosem, po którym ten zaliczył nokdaun. Trybała ruszył za akcją i obijał rywala. Po nielegalnym kolanie na głowie w parterze sędzia przerwał na chwilę pojedynek. Po wznowieniu Bąk zdołał zajść za plecy przeciwnika. “Trybson” zrzucił go jednak z pleców i zaczął obijać z góry. Ground&pound w jego wykonaniu zmusiło w końcu sędziego do przerwania walki.

Trybała powrócił do klatki po dłuższej przerwie, gdyż swoją ostatnią walkę stoczył w grudniu 2017 roku.