MMA PLKSWPlany KSW na 2021 rok: “Chcemy zrobić rekordową ilość gal”

Plany KSW na 2021 rok: “Chcemy zrobić rekordową ilość gal”

Foto: Facebook/ KSW

Podczas minionej gali KSW 58 poznaliśmy plany Federacji KSW na 2021 rok. Polski gigant ma ambitny plan zorganizowania rekordowej ilości imprez!

Wygląda na to, że rok 2021 będzie bardzo pracowity dla największej organizacji MMA w Europie. KSW nie będzie ograniczało się jedynie do rynku polskiego, a jeśli sytuacja pandemiczna na świecie na to pozwoli, to w rozpoczętym nowym roku 2021 zobaczymy KSW także w innych krajach.

Plany KSW na 2021 rok: “Chcemy zrobić rekordową ilość gal”

Martin Lewandowski w rozmowie z Igorem Marczakiem z Polsat Sport potwierdził chęć zorganizowania nawet… 9 gal KSW w roku 2021!

“Zamierzamy w tym roku zorganizować rekordową liczbę gal. Plan jest na osiem, a być może uda się zrobić ich dziewięć. Jeżeli świat się nam otworzy, to planujemy też wyjść poza Polskę. Mamy kilka krajów, do których chcielibyśmy powrócić i jeden kraj, który chcielibyśmy otworzyć jako nasza nowa destynacja.

Chcemy wrócić do Anglii i do Chorwacji. Bardzo bym sobie życzył, żebyśmy zadebiutowali w Niemczech. Powiem szczerze, że taki plan debiutu był już rozpisany w 2020 roku, ale sytuacja to uniemożliwiła.”

Cała rozmowa do sprawdzenia -> TUTAJ.

NASZ WYWIAD Z MARTINEM LEWANDOWSKIM PO KSW 58:

Zobacz także:

Nowy nabytek KSW! Jest niepokonany w MMA od… 2013 roku!

Nowy nabytek KSW! Największa organizacja mieszanych sztuk walki w Polsce i Europie – Federacja KSW podpisała kontrakt z perspektywicznym zawodnikiem wagi półśredniej, który jest niepokonany w MMA od… 2013 roku!

Śmierć pięściarza na gali w Pakistanie. Padł po ciosach rywala i nie odzyskał już przytomności [WIDEO]

Śmierć pięściarza na gali w Pakistanie! Tragiczne wiadomości docierają do nas z gali bokserskiej, która miała miejsce w Pakistanie. Jeden z pięściarzy występujących na tej imprezie zmarł po ciosach!

Rozpiska Babilon MMA 19. Świetna walka wieczoru + kolejność walk najbliższej gali

Rozpiska Babilon MMA 19 oraz kolejność walk jest już znana! Organizator zaprezentował pełną kartę pojedynków najbliższej imprezy. Szykuje się świetna walka wieczoru!