MMA PLKSWPiwowarczyk o walce o pas KSW: Plus minus półtora roku mam nadzieje, może szybciej się uda!

Piwowarczyk o walce o pas KSW: Plus minus półtora roku mam nadzieje, może szybciej się uda!

Damian Piwowarczyk (5-0) już w głowie ma pewien plan. 24-latek w programie ”Oktagon Live” na Kanale Sportowym zdradził, kiedy będzie chciał zawalczyć o pas KSW w wadze półciężkiej. Przypomnijmy, że aktualnie tytuł dzierży Tomasz Narkun (18-4).

Piwowarczyk

”Żyrafa” do obrony tytułu stanie już piętnastego stycznia przed własną publicznością w Szczecinie. Podopieczny Piotra Bagińskiego podczas KSW 66 zmierzy się z nowym nabytkiem organizacji – Ibragimem Chuzhigaevem (15-5). Reprezentant Rosji wcześniej swoje umiejętności prezentował w organizacji ACA. Warto zaznaczyć, że Ibragim ma już na swoim koncie zwycięstwo z Biało-Czerwonym. Mowa o walce z 2019 roku, gdy na punkty pokonał Piotra Strusa.

Piwowarczyk o starciu o pas KSW: Chciałbym za dwie walki!

Damian Piwowarczyk (5-0) wie czego chce! Młody wilk w programie ”Oktagon Live” zdradził, kiedy chciałby zawalczyć o pas organizacji KSW.

Plus minus półtora roku mam nadzieje, może szybciej się uda, ale plus minus mam nadzieje półtora roku może dwa lata. Nie wiem czy coś się nie wydarzy po drodze, może jakaś kontuzja, ale chciałbym za dwie walki żeby ta trzecia była już o pas.

Cały program poniżej:

Zobacz także:

UFC: Jan Błachowicz jednym z najstarszych zawodników, którzy zdobyli pas! Polak w gronie legend! [WIDEO] Widzieliście?

Jan Błachowicz (28-9) pojawił się na liście pięciu najstarszych mistrzów w historii UFC! Polak jest w gronie bez dyskusyjnych legend. Jan już w pierwszej połowie 2022 roku wraca do klatki. ”Cieszyński Książę” będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po utracie tytułu.

Mateusz Murański nie odpuszcza nawet w Święta! ”Muran” trenuje w lesie! Co wy na to?

Mateusz Murański niebawem wraca do klatki! ”Muran” czuje się coraz lepiej i już buduje mocną formę. Mateusz nie odpuszcza nawet w Święta. W sieci pojawiły się nagranie z treningów w lesie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis