MMA PLWotorePiotr Więcławski o walce na WOTORE 6 i o Piotrze Szelidze [WIDEO]

Piotr Więcławski o walce na WOTORE 6 i o Piotrze Szelidze [WIDEO]

W najnowszym odcinku Na Gołe Pięści EXTRA gościem Jaśka Zwykłego był Piotr Więcławski, bohater main eventu WOTORE 6 Wielki Rewanż. Gala odbędzie się 21 października w Starej Fabryce Papieru w
Konstancinie-Jeziornie.

Piotr Więcławski o walce na WOTORE 6
Foto: WOTORE

Piotra Więcławskiego można bez wątpienia nazwać weteranem WOTORE. 21 października zmierzy się z Denisem Labryga w main evencie WOTORE 6 Wielki Rewanż. W wideocascie opowiedział o swojej karierze w sportach walki, przygotowaniach do walki z Labrygą. Ciekawym wątkiem rozmowy jest informacja czy po hipotetycznej wygranej z Denisem Labrygą chciałby zawalczyć o pas z Michałem Pasternakiem.

Dowiedzieliśmy się dlaczego dla Więcławskiego Piotr Szeliga jest “parówą” i w jakich okolicznościach się poznali.

Link do materiału:

Pierwsza walka Piotra Więcławskiego z Denisem Labrygą:

Bilety na WOTORE 6 Wielki Rewanż są dostępne na kupbilecik.pl

[informacja prasowa]

O gali WOTORE 6

W trakcie WOTORE 6 Wielki Rewanż odbędzie się również finał WOTORE 5, w którym zawalczy pochodzący z Hiszpanii, znany z King Of The Streets – Raul Joshua Stir.

Jego przeciwnikiem będzie Bartosz “Ufol” Kwiatkowski, który w federacji WOTORE może pochwalić się rekordem 3-0. Prawdopodobnie najbardziej emocjonującą walkę stoczył z Krzysztofem Waczyńskim w trakcie WOTORE 5 Krwawy Spektakl.

Podczas WOTORE 6 Wielki Rewanż odbędzie się ośmioosobowy turniej i pięć SuperFightów, z czego jeden budzący spore kontrowersje wśród fanów federacji.

Zobacz także:

Bellator 285: Yoel Romero piekielnymi łokciami wbił w matę Manhoefa. Brutalny nokaut! [WIDEO]

W co-main evencie gali w Dublinie Kubańczyk zakończył karierę rywala. Koniec kariery Manhoefa okazał się bardzo bolesny.

EFN 22: Szybkie zwycięstwo Michała Andryszaka i Bartłomieja Gładkowicza! [WIDEO]

W sobotę w Bydgoszczy odbyła się gala Envio Fight Night 22. W głównych walkach zobaczyliśmy zawodników publiczności. Doświadczony Michał Andryszak (24-10) i prospekt Bartłomiej Gładkowicz (9-4) mogli cieszyć się z szybkich zwycięstw przed czasem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis