MMA PLFENPiotr Walawski poznał rywala na FEN 32

Piotr Walawski poznał rywala na FEN 32

Foto: Facebook. Piotr Walawski

Piotr Walawski, czyli popularny “Leda” z programu “Tylko jeden” poznał rywala na swój debiut na gali FEN 32. Szykuje się mocny pojedynek z jego udziałem!

Piotr Walawski poznał rywala na FEN 32

Rafał Lewon (14-10, 5 KO, 7 SUB) podejmie Piotra Walawskiego (8-6, 2 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 32: LOTOS Fight Night, która odbędzie się 20 lutego. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii średniej. Gala odbędzie się w systemie PPV i dostępna będzie na platformie FENMMA.tv, Cyfrowym Polsacie oraz na ipla.tv.

Lewon w FEN zadebiutował podczas 8. edycji, kiedy błyskawicznie poddał w 1. rundzie Michała Golasińskiego. Później w premierowych odsłonach poddawał między innymi Krzysztofa Pietraszka i Musę Jangubaeva. „Kaszana” aż 12 z 14 stoczonych pojedynków zakończył przed czasem. 38-latek powróci do klatki FEN po prawie sześciu latach rozbratu z federacją.

Walawski mimo zaledwie 24 walk ma już na koncie stoczonych 15 zawodowych pojedynków i blisko 40 amatorskich. Podczas swojego debiutu na FEN podczas 18. edycji przegrał decyzją sędziów z Mateuszem Symoczko. Później nokautował w premierowych odsłonach Emila Trelę i Nikolę Jovanovica. Przed rokiem wygrał decyzją sędziów z Pawłem Kiełkiem.

Zobacz także:

“Diablo” Włodarczyk za kratkami krócej? Jest sposób, by wyszedł na wolność wcześniej!

Krzysztof “Diablo” Włodarczyk posiedzi za kratkami krócej niż pierwotnie to osądzono? Z najnowszych informacji, do których dotarł Super Express wynika, że utalentowany polski pięściarz może szybciej pojawić się na wolności!

Dwudziestodwulatek chce podbić KSW: Szykujcie teczki z dolarami!

Dwudziestodwulatek chce podbić największą organizację MMA w Europie – Federację KSW! Patryk Kaczmarczyk jest jednym z najgłośniejszych, o ile nie najgłośniejszym obecnie nazwiskiem młodego pokolenia w polskim MMA. Teraz, chce podbić KSW!