MMA PLCiekawostkiPiotr Walawski pocisnął “Jurasa” w #hot16challenge

Piotr Walawski pocisnął “Jurasa” w #hot16challenge

Uczestnik programu “Tylko Jeden” Piotr Walawski pocisnął Łukasza “Jurasa” Jurkowskiego w swoim nagraniu w akcji #hot16challenge. Obaj zawodnicy mieli ze sobą sprzeczkę, której podłożem było uczestnictwo Walawskiego w polskim reality show o sportach walki.

Zaczęło się od komentarza Łukasza Jurkowskiego, który w niewybredny sposób odniósł się walki Piotra Walawskiego z Adrianem Bartosińskim. Starcie to było półfinałem programu „Tylko Jeden”. Po jego zakończeniu „Leda” wymiotował z wycieńczenia.

Później obaj panowie wymieniali się medialnymi ciosami. Sprawą żyło całe polskie MMA, które w większości wybrało stronę, która ma w tym konflikcie rację.

Piotr Walawski pocisnął “Jurasa” w #hot16challenge

Mimo, że sprawa już nieco przycichła, to Piotr Walawski, który został nominowany do popularnej akcji #hot16challenge powrócił do sprzeczki z “Jurasem”.

Poświęcił mu kilka wersów w swoim występie w ramach #hot16challenge:

“Do jednego wora wrzucam hejterów i Jurasa, który pod wpływem hejtu się gubi i przeprasza. To oznaka dojrzałości czy słabej psychiki? Jeśli nie znasz tematu, nie zrozumiesz tej liryki. Post przeprosinowy, więc panowie w górę szklanki, bo Jurek uniknął z łódzkim szczylem walki…” – rapuje Walawski.

Całe nagranie Piotra Walawskiego do sprawdzenia poniżej:

Jak myślicie, czy Łukasz Jurkowski w jakiś sposób odniesie się do tego nagrania Piotra Walawskiego?

Zobacz także:

Uczestnik „Tylko Jeden” wbija szpilę „Jurasowi”. „Bo mostek…”

Uczestnik „Tylko Jeden” wbija szpilę „Jurasowi”. Podczas ostatniej walki w „Tylko Jeden” doszło do nieprzyjemnego zdarzenia, jeden z uczestników po nokaucie zaczął wymiotować. Sytuację tą postanowił w sarkastycznym tonie skomentować Lukasz Jurkowski.

Jurkowski – Walawski: ciąg dalszy konfliktu po komentarzu na temat „Tylko Jeden”

Jurkowski – Walawski – mamy dalszy ciąg konfliktu! Po komentarzu, jaki zamieścił w mediach społecznościowych uczestnik programu „Tylko Jeden”, Juras ruszył z kontrą.

Łukasz Jurkowski przeprasza. Chodzi o sprzeczkę z zawodnikiem „Tylko Jeden”

W ostatnich dniach dosyć głośno było o internetowej „dyskusji” uczestnika programu „Tylko Jeden” Piotra Walawskiego z weteranem KSW Łukaszem Jurkowskim. Teraz „Juras” przemyślał swoje zachowanie i zamieścił post w mediach społecznościowych.