MMA PLJurasPiotr Walawski o starciu z Jurasem: Nawet zakulisowo mógłbym podjąć się takiej walki!

Piotr Walawski o starciu z Jurasem: Nawet zakulisowo mógłbym podjąć się takiej walki!

Piotr Walawski (7-4-1) liczy, że już niebawem dostanie ciekawą propozycje i będzie mógł zameldować się w klatce. Temat Łukasza Jurkowskiego (17-11) wraca jak bumerang! ”Leda” podkreśla, że mógłby zmierzyć się z popularnym ”Jurasem” nawet w kategorii ciężkiej.

Zaczęło się od komentarza Łukasza Jurkowskiego, który w niewybredny sposób odniósł się walki Piotra Walawskiego z Adrianem Bartosińskim. Starcie to było półfinałem programu ”Tylko Jeden”. Po jego zakończeniu ”Leda” wymiotował z wycieńczenia.

Zachowanie to, Jurkowski skomentował słowami: ”Rzyganie po dwóch 3 min rundach? Chłopaki…stary dziad walczył trzy walki jednego wieczoru a nie trzy rundy”.

Na odpowiedź podopiecznego Łukasza Zaborowskiego nie musieliśmy długo czekać: ”Po pierwszej rundzie ja bym rzygał, a ty byś miał kontuzję. To wtedy by była groteska. W normalnych warunkach do trenowania ja takiej amatorki bym nie odj**ał. Życzę jak najlepiej. Chętnie bym zawalczył”.

Piotr Walawski: Może ważyć nawet 120 kilo, nie będzie to dla mnie żaden problem!

Temat potencjalnej walki Walawski-Jurkowski wraca jak bumerang. Przypomnijmy, że do takiego starcia nawoływał reprezentant Shark Top Team. Walawski w rozmowie z portalem fightsport.pl powiedział, że dalej chciałby zmierzyć się z ”Jurasem”.

Kurde czy wygasło? Wygasło. Tam jeszcze było te Hot 16 challenge i ja o tym nawinąłem. Łukasz nie wziąłby tej walki, bo ma za dużo do stracenia. Jeżeli byłaby propozycja z nim, to nawet mógłbym walczyć w ciężkiej. Może ważyć nawet 120 kilo, nie będzie to dla mnie żaden problem (..) Dlatego, że nazwisko i szczekał za dużo. Nawet zakulisowo mógłbym podjąć się takiej walki.  

Ponadto Piotr Walawski został zapytany o typ na pojedynek Jurkowski-Kołecki, do którego ma dojść w drugiej połowie roku. ”Leda” jest pewny i przekonany kto wygra te starcie.

Wiem, że Szymon Kołecki wygra, bo Łukasz moim zdaniem nie jest w jakimś reżimie treningowym, wygląda jak wygląda. Ostatnio nawet obraził się, że śmieją się z niego – że jest gruby. Dał kolejny smutny post, który zresztą nie chce już mi się tego cytować i o tym gadać. Niech on tam żyje po swojemu, jego sprawa.      

Zobacz także:

Hit internetu! Zaskoczeni tym powrotem?

Lech Roch Pawlak zapowiada walkę Izu Ugonoha. Sami zobaczcie

Jan Błachowicz o walce z Jonesem! Czekacie na te starcie?

Polak liczy, że w przyszłości uda się doprowadzić do walki z ”Bonesem”. Błachowicz pod koniec września stanie przed szansą mistrzowską