MMA PLoli thompsonPiotr Walawski jest już w Dubaju! W piątek zawalczy na gali UAE Warriors

Piotr Walawski jest już w Dubaju! W piątek zawalczy na gali UAE Warriors

25 września w Dubaju odbędzie się gala UAE Warriors 13. Na gali przewidzianych jest trzynaście pojedynków. W walce wieczoru, były zawodnik UFC Fabio Maldonado zmierzy się z Chi Lewisem Parrym.

UAE warriors

Piotr Walawski zawalczy w czwartej walce piątkowego wieczoru. Zawodnik Shark Top Team skrzyżuje rękawice z Tarekiem Suleimanem. Syryjczyk walczył w swojej karierze w federacjach takich jak Brave CF czy ACB. Przewaga doświadczenia będzie w tym pojedynku po jego stronie.

Kariera Piotra Walawskiego

Piotr Walawski ma 23 lata i aż czternaście stoczonych pojedynków. Jak na razie poza dwoma pojedynkami na Octagon FC Polak walczył tylko w krajowych federacjach. Leda był też uczestnikiem reality show “Tylko Jeden”. W swojej pierwszej walce pokonał na punkty Pawła Kiełka, a w drugiej został znokautowany w 3 rundzie przez Adriana Bartosińskiego.

Podczas walki, w jego narożniku będzie stał były mistrz KSW Marcin Wrzosek. Jak wynika z postów na mediach społecznościowych, Leda i jego narożnik są już w Dubaju. Teraz jest czas na regenerację i zbieranie sił na piątkowy pojedynek.

Walka Oli Thompson – Chris Barnett

25 września kibice będą także świadkami starcia Oliego Thompsona z Chrisem Barnettem. Starcie to może być dla Brytyjczyka ciężką przeprawą. Barnett zwyciężył bowiem w ostatnich pięciu walkach. Huggy Bear jest też weteranem takich federacji jak Road FC czy Rizin.

Thompson przystępuje do pojedynku po styczniowym zwycięstwie nad Szymonem Bajorem na FEN 28. W przeszłości Spartan toczył boje min. w KSW, UFC i Bellatorze. Można się więc spodziewać mocnego starcia dwóch niezwykle doświadczonych zawodników.

Rozpiska gali UAE Warriors 13

 1. ImamShafi Aliev (3-0-0) – Elijas Paknys (0-0-0)
 2. Manon Fiorot (3-1-0) – Taomi Tatraoglu (1-0-0)
 3. Omar Hussein (6-1-0) – Sasha Palatnikov (4-2-0)
 4. Piotr Walawski (8-5-1) – Tarek Suleiman (9-7-0)
 5. Isaac Pimentel (17-8-0) – Thanongsaklek Chuwattana (6-3-0_
 6. Oli Thompson (21-12-0) – Chris Barnett (20-6-0)
 7. Juraes Dea (4-1-0) – Xavier Alaoui (10-3-0)
 8. Hashem Arghagha (5-0-0) – Yuri Fraga (13-11-1)
 9. Christina Steillou (6-3-0) – Casey O’Neil (3-0-0)
 10. Agshin Babaev (21-6-0) – Gi Bum Moon (9-4-0)
 11. Abdullah Boushehri (3-2-0) – Dean Barry (2-1-0)
 12. Kyung Pyo Kim (6-2-0) – Islam Mamedov (18-1-1)
 13. Chi Lewis Parry (8-0-2) – Fabio Maldonado (26-14-0)

Zobacz także:

Materla wraca do KSW! Czekaliście?

Michał Materla wystąpi już na najbliższej gali KSW. ”Cipao” zmierzy się z niebezpiecznym Aleksandrem Iliciem. Obaj w KSW przed czasem pokonywali Damiana Janikowskiego

Reyes ma kowadło w ręce! Błachowicz da radę?

Już w najbliższą sobotę Jan Błachowicz walczy o pas UFC w kategorii półciężkiej. Rywal naprawdę bardzo mocny. Zobaczcie jak Reyes kończył swoje walki w UFC

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis