MMA PLFENPiotr Walawski do hejterów: A Wam hejterki wbijam w d***ko metalowe…

Piotr Walawski do hejterów: A Wam hejterki wbijam w d***ko metalowe…

Były uczestnik „Tylko Jeden” Piotr Walawski wraca do klatki FEN już 16 października. Podczas FEN 36, rywalem „Ledy” będzie Krystian Bielski.

Walawski

Piotr Walawski (9-7-1) to uczestnik pierwszej edycji programu „Tylko Jeden”. 23-latek odpadł z polsatowskiej produkcji w półfinale, co przekreśliło jego szanse na angaż w KSW. Po przegranym pojedynku z Adrianem Bartosińskim, „Leda” zawalczył na gali UAE Warriors w Dubaju, gdzie niestety przegrał swój pojedynek z Tarekiem Suleimanem. Na początku 2021 roku podpisał kontakt z federacją FEN, do której wrócił po ponad 3 latach. Na gali FEN 32 zmierzył się z Rafałem Lewoniem – który wygrał walkę przez TKO w 2 rundzie. Ostatnie starcie Walawskiego miało miejsce w lipcu, kiedy na gali Seaside BattleS zwyciężył z Olegiem Nahornym. Swój kolejny pojedynek stoczy na gali FEN 36, a jego rywalem będzie Krystian Bielski.

„A Wam hejterki wbijam w dupsko metalowe dildo”

Piotr Walawski – za pośrednictwem swojego Facebooka – niedawno udostępnił post, w którym odnosi się do swojego nadchodzącego pojedynku z Krystianem Bielskim. Jednocześnie zawodnik Berserkers Team przekazał kilka słów w stronę swoich hejterów.

Wielu z Was skreśla mnie przed nadchodzącą walką z Krystianem Bielskim a mało kto wie, że ta walka już się odbyła… Miałem zaledwie 17 lat, pojechałem po raz kolejny na turniej ALMMA, w którym byłem zgłoszony w kategorii junior -84kg, ale okazało się że nie ma ani jednego zawodnika w ten dywizji. Żeby nie robić sobie zdjęcia ze złotem to poprosiłem o przeniesieniu mnie do seniorów. Zdobyłem już ładne kilka medali na tych zawodach, więc trener Sławomir Cypel zgodził się na to. W pierwszej walce trafiłem na… Krystiana Bielskiego. Poddałem go w 30 sekund. Wiadomo – minęło 6 lat, więc wiele się zmieniło. Krystian na pewno będzie chciał się odegrać i urwać mi łeb. Ja chcę tego samego, więc uciekam robić jedne z najmocniejszych przygotowań, żeby powtórzyć to co zrobiłem kilka lat temu. Pozdrawiam Krystiana i wiem, że nasza walka będzie walką wieczoru. A Wam hejterki wbijam w dupsko metalowe dildo!

Gala Fight Exclusive Night 36 odbędzie się 16 października w Netto Arenie w Szczecinie.

Zobacz także:

Kto bije mocniej – Don Kasjo czy Mańkowski? Norman Parke jest pewny!

Kto bije mocniej? Norman Parke jest przekonany, że Kasjusz Życinski bije mocniej niż Borys Mańkowski. Do rewanżu z byłym mistrzem KSW dojdzie drugiego października na FAME MMA 11. Będzie to walka wieczoru zbliżającego się wydarzenia w Gliwicach.

Okniński ostro o freakach: To są ludzie nieodpowiedzialni, robota z nimi jest przechlapana!

Świat freak-fightów rządzi się swoimi prawami. Zawodnicy trenują, jednak zdarza im się zboczyć ze ścieżki sportowej. Jedni podchodzą do swoich walk poważnie, a drudzy lekceważą to co ma się wydarzyć w klatce. „Robota z nimi jest przechlapana” – mówi Mirosław Okniński czyli były trener Amadeusza Ferrariego.

Tomasz Chic vs Żurom na MMA VIP?! Wszystko zależy od… fanów!

Takie zestawienie jest możliwe! Niewykluczone, że doszłoby do niego na zbliżającej się trzeciej edycji MMA VIP, która odbędzie się w październiku. Mowa o zestawieniu Tomasza Chica z Andrzejem Żuromskim. Fani już wcześniej wspominali o takim potencjalnym zestawieniu, ponieważ tutaj mógłby pojawić się potencjalny konflikt do rozwiązania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis