MMA PLFAME MMAPiotr Szeliga zabiera głos: Z szacunku do trenera i jego rodziny nie będę uczestniczył w tej szopce!

Piotr Szeliga zabiera głos: Z szacunku do trenera i jego rodziny nie będę uczestniczył w tej szopce!

Piotr Szeliga postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych. ”Szeli” postanowił, że z szacunku do trenera i jego rodziny nie będzie uczestniczył już w dalszej dyskusji. Mowa o tym co się działo w ostatnich dniach – spięcie z Gabrielem ”Arabem” Al-Sulwim.

”Arab” postanowił nagrać filmik i wypowiedział się w ostrych słowach o Szelidze.

Ubliżyłeś mi Ty pało i teraz już nie będzie tak, że z MMA idziemy na muay-thai, nie boisz się muay-thai, więc pie**olisz, że bijmy się w najbardziej hardkorowej wersji walczmy/ulicznej, w boksie może być bez rękawic. Nie pało! Może będziemy walczyć w MMA za twoje ubliżenie, będziemy walczyć bez rękawic jeśli chcesz. I będziemy walczyć z łokciami i Ci rozpruje ten głupi ryj.

Całe wideo poniżej:

Szeliga: Nie będę uczestniczył w tej szopce!

Piotr Szeliga postanowił krótko skomentować ostatnie sytuacje.

Wiecie… Możecie sobie o mnie pisać, mówić i myśleć co chcecie.. Serio. Ale wczoraj widziałem swojego trenera. I z szacunku zarówno do niego jak i jego rodziny nie będę uczestniczył w tej szopce. Pozdrawiam was serdecznie! Aaa i takie groźby, jak te heh wsadźcie sobie w kieszeń.

Zobacz także:

Alan Kwieciński twierdzi, że zarobił więcej od mistrza KSW! Zaskoczeni?

Alanik szykuje się właśnie do walki z Denisem Załęckim na High League 2. Panowie zmierza się 5. lutego w krakowskiej Atlas Arenie.

Big Jack o walce z Hasbullą: Dziwnie mi to mówić, ale walka jak z niemowlakiem! Co wy na to?

Pewności siebie nie można mu odmówić! ”Big Jack” jest przekonany, że pokonałby Hasbulle Magomedova. Niskorosły ma jednak świadomość, że ciężko byłoby zorganizować takie starcie.