MMA PLDenis ZałęckiPiotr Szeliga spiął się z Denisem Załęckim: Wyjaśniliśmy sobie sprawy w szatni! [WIDEO]

Piotr Szeliga spiął się z Denisem Załęckim: Wyjaśniliśmy sobie sprawy w szatni! [WIDEO]

Piotr Szeliga jest bardzo szczęśliwy po High League 3 Extra. Nic dziwnego, bowiem jego trener Mateusz Kubiszyn ma za sobą udany debiut w mieszanych sztukach walki. ”Don Diego” po 3-rundach pokonał Denisa Załęckiego – jednogłośną decyzją sędziów.

Szeliga

”Szeli” jeszcze nie tak dawno zapewniał, że jego walka z Denisem Załęckim jest nieunikniona. Niewykluczone, że organizacja High League dojdzie do porozumienia z FAME MMA i zobaczymy takie zestawienie.

Zobaczymy, tak jak powiedziałem. Nie mówię nie. Na pewno w przyszłości dojdzie do tego, że ze sobą zawalczymy. Po prostu ta walka jest nieunikniona, skoro on jest w naszym świecie freak fightów i walczy. Pewnie włodarze czy jednej, czy drugiej organizacji będą chcieli do takiej walki doprowadzić.

Szeliga: To nie znaczy, że ku**a nie będzie walki!

Piotr Szeliga tuż po walce podszedł do Denisa Załęckiego i doszło do rozmowy. Teraz ”Szeli” został zapytany o co chodziło.

Nie, to nie było nic niemiłego. Po prostu mieliśmy ze sobą sprawę do wyjaśnienia. No i wyjaśniliśmy sobie ją w szatni. Już wszystko w porządku. Normalnie do niego podszedłem, aby wyjaśnić sprawę i wszystko w porządku. Przyjaciółmi nie jesteśmy, ale kolegami jak najbardziej. To nie znaczy, że ku**a nie będzie walki. To, że mamy normalny stosunek do siebie, to nie znaczy – że nie możemy zawalczyć. Możemy zawalczyć i dać bardzo dobry pojedynek.

Cała rozmowa poniżej:

High League 3: Wyniki!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Don Diego na chłodno ocenia walkę z Denisem! Zobaczcie, jakich słów użył! [WIDEO] Oglądaliście?

Jest pierwszy wywiad z Mateuszem Kubiszynem po ważnym zwycięstwie na High League 3 Extra. ”Don Diego” udanie zadebiutował w mieszanych sztukach walki. Było to wyczekiwane starcie z Denisem Załęckim. Kubiszyn po trzech rundach wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów. Przesądziła trzecia runda.

Łukasz Zaborowski po walce Załęcki-Kubiszyn: Denis zyskał tym więcej niż Don Diego! Widzieliście?

Są pierwsze komentarze w mediach społecznościowych po walce Mateusza Kubiszyna z Denisem Załęckim. Łukasz Zaborowski postanowił wypowiedzieć się na twitterze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis