MMA PLFAME MMAPiotr Szeliga rozbawił publikę na konferencji FAME MMA 14: To nie było zaplanowane!

Piotr Szeliga rozbawił publikę na konferencji FAME MMA 14: To nie było zaplanowane!

Piotr Szeliga pokazał, że ma do siebie dystans i rozbawił zgromadzoną na Tauron Arenie Kraków publiczność podczas konferencji FAME MMA 14. “Szeli” przerwał kłótnię pomiędzy Sylwestrem Wardęgą a “Laluną”.

Piotr Szeliga Prokurator
Foto: FAME MMA

Kilka gal temu Jacek Murański w złości nazwał Piotra Szeligę prokuratorem. Wówczas rodzina Murańskich oraz “Szeli” z Arkadiuszem Tańculą mieli bardzo na pieńku. Po czasie, kiedy kurz wojenny opadł ostatni pogromca “Araba” zrobił sobie z tego przezwiska żarty.

FAME MMA 14: Prokurator Piotr Szeliga rozbawił publikę!

Wszystko zaczęło się od emocjonującej dyskusji “Laluny” z Sylwestrem Wardęgą podczas pierwszego panelu konferencji. Oboje kłócili się w sprawie podejrzenia oszustwa, bowiem “Laluna” osądzana jest o sprzedaż fałszywych ubrań i peruk.

Jakiekolwiek pytanie względem podróbek, peruk z ali express mi zadasz, to nie dostaniesz żadnej odpowiedzi. Dlaczego? Ja nie jestem na prokuraturze, nie jestem na policji, tylko jestem kurwa w federacji FAME po to, żeby się bić i nikomu się nie tłumaczyć. Koniec tematu.

I wtedy wszedł Piotrek Szeliga! Cały na… czarno, ubrany w togę, czyli ubiór, który noszą prokuratorzy.

Prokuratura ogłasza wyrok. Nie ma już nic do gadania. To było ku*wa nieplanowane. Nie mogłem już tego słuchać. FAME ma prokuratora.

– mówił na scenie “Szeli”.

Skoro było nieplanowane, to skąd wziął strój. Otóż Szeliga chciał na swoją część konferencji wyjść w todze, jednak wykorzystał sytuację rozmowy “Laluny” z Wardęgą i w idealnym momencie wszedł na scenę.

Jednakże Piotr Szeliga na gali FAME MMA 14 zmierzy się z Normanem Parke. Dzień wcześniej panowie przy 3500 publice będą mieli Face to Face.

Szeliga sytuację opisał w naszym wywiadzie, na który zapraszamy:

Zobacz także:

Jacek Murański prezentuje umiejętności i zapowiada rewanż z Tańculą! [WIDEO] Widzieliście?

Nie będzie tylko frontów na kolano i czekania na akcje rywala! Jacek Murański na kanale MMA-bądź na bieżąco zaprezentował obecną formę i zapowiedział duży rewanż z Arkadiuszem Tańculą. Trzeba przyznać, że jak na 53-lata widać tu duży charakter i zacięcie.

Dzisiaj II Konferencja przed FAME 14! Widzów będzie więcej niż na niejednej gali! Pod wrażeniem?

To już dzisiaj! W poniedziałek 9 kwietnia odbędzie się II Konferencja przed sobotnią galą FAME 14. Wydarzenie to odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie i obejrzy je duża liczba widzów!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis