MMA PLPiotr SzeligaPiotr Szeliga robi postępy. Były hokeista pokazuje co umie i czego się nauczył! [WIDEO]

Piotr Szeliga robi postępy. Były hokeista pokazuje co umie i czego się nauczył! [WIDEO]

Piotr Szeliga (1-0) już nie może się doczekać drugiego zawodowego pojedynku w mieszanych sztukach walki. ”Szeli” ostatnio związał się z grupą menedżerską Artnox Fight Sport, która ma mu pomóc w rozmowach z największymi organizacjami w naszym kraju.

26-latek już wcześniej wspominał i deklarował, że chętnie pojawi się w środowisku MMA. Były wyzwania w kierunku Piotra Piechowiaka, ale skończyło się to fiaskiem. Dość niespodziewanie pojawiła się propozycja walki na Fight Exclusive Night 28, która robiła swoje pierwsze wydarzenie w PPV. Były hokeista miał krótki czas na podjęcie decyzji i na same przygotowania do walki. Dodajmy, że Szeliga wcześniej nie miał dużo do czynienia z treningami MMA.

Piotr Szeliga mocno i szybko bije na worek. Robi postępy!

Piotr Szeliga zapowiada, że przy drugiej walce będzie widać już duże zmiany. Mowa o dyspozycji w klatce. W ostatnim pojedynku zabrakło umiejętności, aby skończyć walkę przed czasem, ale co ważne nie zabrakło charakteru. Sami zobaczcie wideo z treningu Piotrka.

Nie od razu Rzym zdobyli. A jak braknie tlenu idzie siła z charakteru!!! Potreningowo już na oparach. Trening, trening i jeszcze raz Trening K*RWAAA!!!!

Piotr Szeliga zadebiutował trzynastego czerwca, gdy w tak zwanym co-main evencie zmierzył się z Krystianem Pudzianowskim. Już na początku walki były hokeista zaskoczył rywala mocnym ciosem. Brat Pudziana przetrwał ciężkie chwile i sam miał swoją szansę w parterze. W drugiej rundzie u obu brakowało już tlenu. Krystian Pudzianowski nie wyszedł do trzeciej odsłony po konsultacji z narożnikiem. Tym samym Szeliga mógł cieszyć się z ważnego zwycięstwa.

Zobacz także: