MMA PLFAME MMAPiotr Szeliga reaguje na nasz tekst! “Ten gość jest kłamcą, oszustem, krętaczem”

Piotr Szeliga reaguje na nasz tekst! “Ten gość jest kłamcą, oszustem, krętaczem”

Wczoraj opublikowaliśmy tekst, w którym dogłębnie zbadaliśmy sprawę rozstania FAME MMA z Normanem Parke. Na nasz artykuł zareagował w mediach społecznościowych Piotr Szeliga, który nie szczędził słów.

Piotr Szeliga reaguje na nasz tekst!
Foto: Piotr Szeliga - Norman Parke FAME MMA

Porównaliśmy wersję FAME MMA oraz Normana Parke’a. O tyle, że “Stormin” przedstawił słownie swój punkt widzenia na poszczególne tematy, tak organizacja FAME swoją wersję zdarzeń poprała dowodami.

Cały artykuł można przeczytać TUTAJ.

Były rywal Normana Parke’a nie pozostał obojętny i odniósł się do naszego tekstu w ostrych słowach, ponownie uderzając w Irlandczyka z Północy. Przypomnijmy, że panowie stanęli naprzeciw siebie na gali FAME 14, gdzie w rzymskiej klatce doszło do starcia na różnych zasadach (1-runda boks, 2-MMA, 3-MMA).

Piotr Szeliga reaguje na nasz tekst!

Parke okazał się dużo lepszy niż jego rywal z Dębicy. Praktycznie w każdym momencie pojedynku Irlandczyk z Północy przeważał, aż ostatecznie wykończył przeciwnika. Szeliga od dłuższego czasu mówi o rewanżu w formule K-1.

Macie swojego Irlandzkiego idola hehe.
Nie chciałem mówić nic dopóki oficjalnie nie wyjdzie to na światło dzienne a wiedziałem wszystko jeszcze przed walką ale pomimo tego co myślicie trzymałem fason hehe😉.
Mieliśmy dogadane umową dżentelmeńską i uściśniętą ręką dwie walki jedna na jego warunkach, bo się popłakał przed konferencją i zaczął je zmieniać bo inaczej by nie zawalczył a walka była ogłoszona. Wiec już wszystko było mi jedno bo słowo to słowo jest droższe od wszystkiego wiec walka odbyła się na jego warunkach a druga na warunkach jakich zaproponowała federacja czyli K1, klatka Rzymska bez aktywnego klinczu.
Ten gość jest kłamcą, oszustem, krętaczem i powie wszystko by tylko było po jego myśli a jak już jest jak chce to nie pamięta co mówił i obiecał heh.
Chyba Polska mu służy tylko towarzystwo nie koniecznie bo uczą go nieeleganckiego zachowania😉.
Teraz co chwile dodaje jakieś posty obrażając mnie myślicie po co?
A po to, że wie ile many stracił przez swoją łapczywość i próbuje mnie sprowokować by do tej walki jednak doszło 😉.
Ja już powiedziałem co o tym myśle😉.
A wiec teraz widzicie jaki z niego gagatek i jak łatwo można zostać zmanipulowanym heh na @mma.pl macie wszystko czarne na białym opisane.
@storminnorman6116 teraz będzie całował 🩴🩴🩴, żeby dostać walkę 😉👊.
Pozdrawiam!
Pjona!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis