MMA PLGROMDAPiotr Szeliga pyta fanów o walkę w GROMDZIE! Dojdzie do starcia z.. Popkiem?

Piotr Szeliga pyta fanów o walkę w GROMDZIE! Dojdzie do starcia z.. Popkiem?

Piotr Szeliga pojawił się na wczorajszej gali GROMDA 9, która dostarczyła sporo emocji, ale również nie brakowało kontrowersji. ”Szeli” w mediach społecznościowych postanowił zapytać fanów o potencjalną walkę w GROMDZIE. Mowa oczywiście o jego starciu na gołe pięści z… Popkiem Monsterem. Zawodnik FAME MMA już wielokrotnie wspominał, że chciałby się zmierzyć z ”Królem Albanii”.

Szeliga

Szeliga o starciu z Popkiem mówił już w 2020 roku.

Na pewno chciałbym się zmierzyć z Popkiem. Pomyślałem, że to byłaby bardzo fajna walka. Myślę, że też fajnie medialnie by się sprzedała, bo przecież Popek miał też walczyć z Krystianem Pudzianowskim, gdzieś tam kiedyś widziałem. Jeśli miał z nim walczyć, a ja z nim wygrałem to zapraszam. Dla mnie nie ma większego problemu (..) Nie obawiam się. Widzieliśmy walkę Popka z Mariuszem Pudzianowski to trwało z 20 sekund. Klaskał u Rubika. Ja nigdy klaskać nie będę, mi trzeba głowę urwać, lub nie wiem co trzeba zrobić, abym się poddał. 

Szeliga zawalczy na gołe pięści?

Tego nie można wykluczyć! Piotr Szeliga zapytał fanów o potencjalną walkę w organizacji GROMDA. ”Szeli” pojawił się na wczorajszej 9-edycji. Doszło też do face to face z… Popkiem Monsterem.

No to co Mordeczki wchodzimy do „Gromdy” Szeli vs @popek_oficjalnie na gołe pięści? Myślę, że byłoby to dobre starcie

No to co Mordeczki wchodzimy do „Gromdy” Szeli vs @popek_oficjalnie na gołe pięści? Myśle, że byłoby to dobre starcie 😈👊🔥!@gromda.tv @grabek1 Z Fartem!Pjona!

Posted by Piotr Szeliga on Thursday, June 9, 2022

Czy na @gromda.tv będzie OSTRY rozpi*rdol 😈😈😈🔥👊

Czy na @gromda.tv będzie OSTRY rozpi*rdol 😈😈😈🔥👊Z Fartem!Pjona!

Posted by Piotr Szeliga on Friday, June 10, 2022

”Szeli” podczas FAME MMA 14 w Tauron Arenie stanął przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie. Szeliga w rzymskiej klatce zmierzył się z doświadczonym Normanem Parke.

Piotr od samego początku ruszył z ciosami na przeciwnika. Parke był na to przygotowany. Szybkość i celność była widoczna od samego początku. Po kolejnym uderzeniu Szeliga padł na deski. Zawodnik pochodzący z Dębicy wytrwał ciężkie chwile i pokazał charakter.

Zobacz także:

Jest zapowiedź walki Szpilka-Radchenko: W ostatnim czasie miał mocno szklaną szczękę! Widzieliście?

Na kanale KSW pojawiła się zapowiedź walki Artura Szpilki z Sergey’em Radchenko. Do wyczekiwanego debiutu ”Szpili” w mieszanych sztukach walki dojdzie już osiemnastego czerwca w Toruniu. Podczas KSW 71 pięściarz pochodzący z Wieliczki stanie do rewanżu z reprezentantem Ukrainy.

Nitro zdradził zarobki w FAME MMA! Wiemy ile zarabia ”średni zawodnik”! Co wy na to?

Sergiusz Górski pojawił się w ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym. Nie brakowało oczywiście rozmowy o FAME MMA. W pewnym momencie popularny ”Nitro” wypowiedział się o zarobkach w freakowej federacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis