MMA PLEFM SHOWNorman ParkePiotr Szeliga ponownie o Parke: Przyjdzie czas i na niego, skończy się pajacowanie!

Piotr Szeliga ponownie o Parke: Przyjdzie czas i na niego, skończy się pajacowanie!

Piotr Szeliga na insta stories postanowił zabrać głos w sprawie Normana Parke. Organizacja FAME MMA wydała oświadczenie i ogłosiła, że kończą współpracę ze ”Strominem”. Szeliga zapewnia, że były mistrz KSW zachował się słabo i niehonorowo.

Szeliga

Oto co napisał ”Szeli” po oświadczeniu FAME MMA:

Nie trawie takich ludzi, ta federacja dała mu wszystko co teraz ma i dzięki niej zarobił więcej niż w całym swoim życiu sportowym, zero lojalności i wdzięczności. MA SA KRA, nie pozdrawiam i nawet już nie chce rewanżu z takimi knedlami. Możecie sobie pisać co chcecie, ja mam własne zdanie i to się nigdy nie zmieni. Albo masz to we krwi i zachowujesz się elegancko, albo jak ON nie masz, nie szanujesz żadnych ludzi ani żadnych wartości i pomimo sportowych osiągnięć stajesz się nikim.

Szeliga w rzymskiej klatce zmierzył się z doświadczony Normanem Parke. Zawodnik pochodzący z Dębicy ruszył na przeciwnika z szarżą ciosów, lecz było to zdecydowanie za mało. Parke świetnie się bronił. Dodatkowo były zawodnik UFC był szybszy, a jego uderzenia robiły wrażenie. W drugiej rundzie Norman obalił i szybko znalazł dogodną pozycję, aby zakończyć walkę przed czasem.

Szeliga ponownie ostro o Parke!

Piotr Szeliga za pomocą insta stories ponownie wypowiedział się o sytuacji FAME MMA z Normanem Parke.

Mnie różni od Normana to, że ja zaczynam, a on kończy. On jest u schyłku już, a ja na początku. Trenuję trochę więcej, niż 2 lata. Mnie czeka tylko progres. A on wiadomo, walczy z gorszymi, więc wygrywa, ale wszystko jest do pewnego momentu. Przyjdzie czas i na niego. Na pewno skończy się jego pajacowanie.Gryźć rękę, która cię karmi, FAME tyle dla niego zrobił, na tyle ustępstw poszedł, dzięki FAME tyle zyskał i takie rzeczy odpierd*la. Ten gość ego ma totalnie… To już ku*a przeradza się w narcyzm. A pamiętajcie mordeczki, że narcyzm jest destrukcyjny, więc wszystko jest do czasu.

Zobacz także:

Mocna wymiana zdań Michalskiego z Parke: Nadal czujesz się zgwałcony przez Gamera?

To nie koniec! W mediach społecznościowych doszło ponownie do mocnej wymiany słownej pomiędzy Michałem Michalskim, a Normanem Parke. Zawodnik KSW postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o ”Storminie”, gdy pojawiło się oświadczenie FAME MMA.

GROMDA przedstawia jednego ze swoich zawodników: Byłem najmłodszym w historii zatrzymanym przez CBŚ! Widzieliście?

Elitarny klub GROMDA przedstawia jednego ze swoich zawodników. Remi Gruchała jest bohaterem najnowszego filmu, który przedstawia uczestników walk na gołe pięści w największej w Polsce organizacji walk bez rękawic.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis