MMA PLFAME MMAPiotr Szeliga podsumowuje występ na FAME MMA 14: Dałem w tej walce z siebie wszystko!

Piotr Szeliga podsumowuje występ na FAME MMA 14: Dałem w tej walce z siebie wszystko!

Piotr Szeliga w mediach społecznościowych postanowił podsumować swoją czwartą walkę w organizacji FAME MMA. ”Szeli” podczas 14 edycji w Tauron Arenie stanął przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie. Szeliga w rzymskiej klatce zmierzył się z doświadczonym Normanem Parke.

Szeliga

”Szeli” od samego początku ruszył z ciosami na przeciwnika. Parke był na to przygotowany. Szybkość i celność była widoczna od samego początku. Po kolejnym uderzeniu Szeliga padł na deski. Zawodnik pochodzący z Dębicy wytrwał ciężkie chwile i pokazał charakter.

W drugiej rundzie Szeliga szybko ruszył z uderzeniami i postawił wszystko na jedną kartę. Było to za mało na świetnie dysponowanego Parke. ”Stormin” zdobył obalenie, a w parterze zdominował przeciwnika. Ostatecznie zza plecami ciosami skończył Piotrka.

Szeliga: Myślę, że jeszcze w tym roku zobaczycie mnie w klatce!

Piotr Szeliga postanowił podsumować swój ostatni występ w organizacji FAME MMA.

Siemanko Wszystkim! Na wstępie chciałbym podziękować WAM ludziom, którzy są ze mną na dobre i na złe! Bo jeszcze po przegranej walce nie dostałem aż tylu pozytywnych wiadomości od WAS🥺❤️🙏👊! Więc serdeczne dzięki dla WAS! Co mogę powiedzieć więcej, jak widzieliście Norman dominował na każdej płaszczyźnie, ja dałem w tej walce z siebie wszystko co mogłem niestety nie wystarczyło.. Gratuluje wygranej przeciwnikowi, a dla mnie to bardzo dobra lekcja na przyszłość 😉👊. Co do mojego stanu zdrowia to coś mi się stało w dłoń ale co, to będę wiedział dopiero po wizycie u lekarza a tak to wszystko Ok😉. Teraz trzeba troszkę odpocząć więc za jakiś czas lece do Meksyku na chwilkę hehe a później powrót i lecimy dalej po swoje! Bo wyznaczone Cele przepędzają wszystkie paranoje! Myślę, że jeszcze w tym roku zobaczycie mnie w Klatce!😉👊 Jeszcze raz wszystkim dziękuje za wiarę We mnie i za doping! Jesteście Najlepsi❤️❤️❤️👊! Z Fartem! Pjona!

FAME MMA 14: NA ŻYWO! Wyniki

Mateusz “Tromba” Trąbka pok. Tomasz “Gimper” Działowy przez TKO w 2 rundzie (ciosy w dosiadzie) – relacja z walki: FAME MMA 14: Walczyli jak zawodowcy! Tromba znokautował Gimpera w drugiej rundzie!
Marcin “Xayoo” Majkut pok. Sergiusz “Nitro” Górski przez TKO w 1 rundzie – walka w K-1 – relacja z walki: FAME MMA 14: Nitro upadł po raz trzeci i Xayoo wygrał w pierwszej rundzie
Agata “Fagata” Fąk pok. Monika “Mona” Kociołek przez jednogłośną decyzję sędziów (29:28, 29:28, 29:28) – relacja z walki: FAME MMA 14: Fagata nie potrzebowała planu B. Kręciła się wokół Mony i wypunktowała ją po trzech rundach
Norman Parke pok. Piotr “Szeli” Szeliga przez TKO w 2 rundzie – klatka rzymska (boks i MMA).- relacja z walki: FAME MMA 14: Norman Parke rozniósł Piotra Szeligę w rzymskiej klatce. “Prokurator” bez argumentów!
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka pok. Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas mistrzowski kat. 77 kg przez jednogłośną decyzję sędziów – relacja z walki: FAME MMA 14: Wiewiór obronił pas mistrzowski wypunktowując Krychę UFC! Zdecydowało fight IQ!
Adam “AJ” Josef pok. Mateusz “Matt Fit Lovers” Janusz przez nokaut w 1 rundzie – walka w K-1 – relacja z walki: FAME MMA 14: Kolana, kolana! Adam “AJ” Josef znokautował Matta Fit Lovers w pierwszej rundzie!
Mateusz “Muran” Murański pok. Alan “Alanik” Kwieciński przed niejednogłośną decyzję sędziów (29:28, 29:28, 28:29) – relacja z walki: FAME MMA 14: Duch wuja Władka czuwał! Mateusz Murański wypunktował Alana Kwiecińskiego
Dawid Malczyński pok. Mariusz “Hejter” Słoński przez TKO (ciosy w parterze) w 1. rundzie – relacja z walki: FAME MMA 14: Hejter szybko ruszył na Malczyńskiego, ale potem szybko leżał i przegrał przez TKO
Wiktoria Jaroniewska pok. Katarzyna “LalaLuna” Aleksander przez niejednogłośną decyzję sędziów (29:28 29:28, 28:29) – relacja z walki: FAME MMA 14: Laluna chciała walczyć jak na ulicy, ale to była klatka i Wiki wygrała decyzją

Zobacz także:

Lil Masti ostro o Zusje: Ja widzę w niej taką twarz dwulicową, wywołała wojnę! [WIDEO] Widzieliście?

Na kanale High League pojawił się materiał ”Dzień z Lil Masti”. Aniela  w mocnych słowach wypowiedziała się o swojej najbliższej przeciwniczce. Aniela Bogusz czwartego czerwca w boksie birmańskim zmierzy się z Kamilą Smogulecką. Była mistrzyni FAME MMA zapewnia, że ”Zusje” jest fałszywą osobą – co miała pokazać na pierwszej konferencji.

Są nagrania zza kulis! Murański przeszczęśliwy po zwycięstwie syna śpiewał góralską piosenkę! Co wy na to?

Jacek Murański nie ukrywał wielkiego zachwytu po walce syna z Alanem Kwiecińskim. ”Muran” odniósł kolejne zwycięstwo w mieszanych sztukach walki i pierwsze w organizacji FAME MMA. Mateusz zapewniał, że w kolejnym pojedynku chciałby się zmierzyć z Popkiem Monsterem bądź Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis